Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Blakus Alīses ūdenstornim Āgenskalnā top jauna dzīvojamā ēka, kas būs kopumā trešā un noslēdzošā kārta jaunizveidotajā Melnsila kvartālā, kur divas agrāk rekonstruētās koka ēkas papildinās moderna jaunbūve.

“Melnsila kvartāls III” pasvītro Āgenskalna šarmu - trīs stāvi, koka elementi fasādē, ēkas vienos kopīgs, labiekārtots un apzaļumots pagalms un slēgta teritorija ar auto novietnēm. Jaunbūvē būs desmit dzīvokļi, platībā no 48 m2 līdz 108 m2. Projekta īpašu padara tas, ka ēkas pirmajos stāvos būs divlīmeņu apartamenti ar atsevišķām ieejām un āra terasēm, savukārt trešajā stāvā - dažādu platību vienlīmeņa dzīvokļi.

Ekspluatācijā nodots pirmais koka nams Melnsila kvartālā 

Pārdaugavā, «Melnsila kvartālā» starp Alīses ielas ūdenstorni un Kalnciema tirdziņu atjaunota...

Projekta koncepcijas autors ir nekustamo īpašumu uzņēmuma IMMOSTATE vadītājs Vestards Rozenbergs, kopā ar arhitektu biroju “Diānas Zalānes arhitektu birojs”. Projekta attīstītājs ir SIA “Melnsila kvartāls III”, būvdarbus veic SIA “Kaims”.

“Šī ir arhitektūra mūsdienīgam dzīvesveidam vēsturiskajā Āgenskalna vidē,” komentē arhitekte Diāna Zalāne.

Savukārt V.Rozenbergs, sīkāk aprakstot idejas rašanos un attīstību, saka: "Domājot par šīs vietas apbūves vīziju, tika izskatītas vairākas versijas. Mērķis bija “izdomāt” māju, kas gan dabīgi iekļautos vidē, gan dotu kādu papildus pievilcību klientiem. Tā radās šī kombinācija – divlīmeņu apartamenti ar savu privātumu un ārtelpām, un virs tiem izvietotais trešais stāvs ar atdalītu kāpņu telpu. Mājokļi būs pieejami ar gatavu apdari un gaumīgu interjeru, tā būs lieliska alternatīva kompaktai piepilsētas privātmājai, vai rindu mājai".

Komentāri

Pievienot komentāru