Transports un loģistika

airBaltic apbalvota kā punktuālākā lidsabiedrība pasaulē

Zane Atlāce - Bistere, 28.02.2018

OAG vadošais analītiķis Džons Grants (no kreisās) un airBaltic izpilddirektors Martins Gauss

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Starptautiskajā lidostā Rīga trešdien, 2018. gada 28.februārī notika pasaules punktuālākās lidsabiedrības balvas pasniegšanas ceremonija, kurā OAG vadošais analītiķis Džons Grants pasniedza Latvijas lidsabiedrībai airBaltic balvu trīs kategorijās – punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, Eiropā un pirmā starp lielākajām lidsabiedrībām 2017. gadā.

OAG apkopotie dati liecina, ka airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 90,01% apmērā lidojumos, kas savieno Baltijas valstis ar galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 90 no 100 airBaltic reisiem 2017. gadā savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā.

Pasākuma laikā airBaltic vadība svinīgi pateicās par atbalstu tādiem partneriem, kā starptautiskā lidosta Rīga, Latvijas Gaisa Satiksme un HAVAS Latvia.2018. gada 3. janvārī tika ziņots, ka OAG analītiķi, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par vairāk nekā 50 miljoniem reisu, atzinuši airBaltic par 2017.gada punktuālāko lidsabiedrību pasaulē. airBaltic globālo punktualitātes rādītāju sarakstu augšgalā atradusies pēdējos četrus gadus.

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017. gadā kopumā pārvadājusi 3 523 300 pasažierus jeb par 22% vairāk nekā pērn.

Komentāri

Pievienot komentāru