Mazumtirdzniecība

airBaltic bijušais runasvīrs Vanags pievienojas Maxima Latvija komandai

Rūta Lapiņa, 08.01.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mazumtirdzniecības tīkls «Maxima Latvija» paplašinājis uzņēmuma valdi, par jauno valdes locekli un Korporatīvo attiecību vadītāju (Chief Corporate Officer) ieceļot Jāni Vanagu, kurš 2017. gada pirmajā pusē pārtrauca darba attiecības ar Latvijas avikompāniju «airBaltic», kur ieņēma Korportīvās komunikācijas viceprezidenta amatu.

SIA «Maxima Latvija» Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris informē, ka jaunā valdes locekļa galvenās atbildības ietvers dalību uzņēmuma stratēģijas izstrādē, uzņēmuma reputācijas, klientu attiecību un komunikācijas stiprināšanu, efektīvu uzņēmuma iekšējo procesu un kvalitātes vadību, kā arī uzņēmuma iekšējās drošības un risku pārvaldību.

«Maxima Latvija» vadītājs un valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers atzīmē, ka mazumtirdzniecības nozarei, kā vēl nekad, ir jāspēj apmierināt klientu vajadzības, ceļot kvalitāti un vienlaikus nodrošinot arī ērtu un patīkamu iepirkšanos par izdevīgu cenu. «Esam pārliecināti, ka Jāņa pieredze un zināšanas palīdzēs uzņēmumam stiprināt mazumtirdzniecības līdera pozīcijas ar teicamu klientu un sabiedrības novērtējumu,»pārliecināts ir A. Vilcmeiers.

Līdz ar J. Vanaga pievienošanos komandai, tiek stiprināta pašreizējā «Maxima Latvija» valde, kuras sastāvā ir A. Vilcmeiers, operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa, un komercdirektors Viktors Troicins.

J. Vanagam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze augstākās vadības pozīcijās. Pēdējos piecus gadus, J. Vanags ir darbojies arī kā korporatīvo attiecību un krīzes vadības konsultants un treneris vadošām starptautiskām organizācijām un uzņēmumiem Eiropā, Āzijā un Āfrikā. «Maxima Latvija» atzīmē, ka viņš ir pieprasīts lektors universitātēs un globāla mēroga konferencēs. J. Vanags ir IATA (Starptautiskā gaisa transporta asociācija) instruktors un iepriekš ieņēmis Korporatīvo komunikāciju viceprezidenta amatu aviosabiedrībā «airBaltic».

LASI ARĪ:

Jānis Vanags pārtrauks darba attiecības ar airBaltic

Komentāri

Pievienot komentāru