Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ir lietas, ar kurām joko, un ir tādas, kur joki nevietā. Redz, piekārt draiskus aizkarus istabā vai atvēzēties drosmīgākam interjeram un mēbelēm ir viena lieta, bet vannas istaba...

Vannas istaba ir savā ziņā nopietna un konservatīva vieta, kurā uzticamība, pamatīgums un kvalitāte gūst virsroku pār mirkļa vājību uz ārišķībām. -Kāpēc? –Laikam jau tāpēc, ka tā ir tā telpa mājoklī, kurā cenšamies ielaist pēc iespējas mazāk ārpasaules – kur gan citur mēs esam mēs paši, ja ne tur? Tā ir vieta gan nesteidzīgai meditācijai, gan tikai pašam sev domātai dziesmai, gan noskaņai, sākot ar domu sakārtošanu ikdienā un relaksējošu fantāzijas lidojumu tad, kad vēlamies.

Un gluži, kā Čiekurs – Egles dēls mežā, televizors viesistabā un plīts virtuvē, vannas istabā galvenais ir vanna. Un, lai arī kā mēs to vēlētos, tās izvēle nebūt nav vienkārša lieta. Sāksim kaut vai ar to, ka, lai vanna būtu izmantojama, tai ir nepieciešams ūdens, un, saprotams, arī iespēja šo ūdeni no vannas izlaist. Lai neiedzīvotos liekos (un salīdzinoši lielos) tēriņos, ir nepieciešams visai skrupulozi ņemt vērā vannas istabas plānojuma iespējas, un, ja pavisam atklāti – ir visai prātīgi šos jautājumus izrunāt ar speciālistu, jo ne jau ūdens iekšā – ūdens ārā ir vienīgais, kas jāpatur prātā – ir virkne citu, nespeciālistam uzreiz nepamanāmu, jautājumu, uz kuriem ir jāatrod atbildes un pareizie risinājumi. Tāpēc – sākam ar vannas istabas pēc iespējas precīzu plānu, pieliekam klāt savas vēlmes, un ejam konsultēties. Lieki teikt, ka jo tuvāk būs speciālists un jo pieredzējušāks tas ir, jo ātrāks, vieglāks un veiksmīgāks būs ceļš uz jūsu vannas istabu.

Vannu ražotāju ar lielāku pieredzi, kā PAA, pie mums neatrast – vairāk, nekā 25 gadu pieredze apvienojumā ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām akmens masas, akrila un silkstone vannu izveidē ir pārliecinošs iemesls būt drošam, ka jaunās vannas istabas izveide ir nevis akls šāviens uz labu laimi, bet gan paredzams rezultāts, ar kuru jūs būsiet apmierināti vēl gadiem.

Ja runājam par materiāliem, tad, līdzīgi, kā citās mūsu dzīves jomās, arī te nav viena, universāli vislabākā, risinājuma – katram no materiāliem, vai tā būtu akmens masa, akrils, vai silkstone, ir savas izskata, siltumnoturības un skaņas slāpēšanas īpatnības, kuru īstais, tieši jums derīgais, salikums ir atkarīgs no jūsu vannas istabas plānojuma un citiem apstākļiem, kam klāt būtu jāpievieno arī kopšanas viegluma, higiēniskuma un ilgmūžības apsvērumi (jāpiebilst, ka PAA vannām tiek nodrošināts arī profesionāla līmeņa serviss).

Jā, ar vannām nejoko – pat, ja izvēlies visai ekstravagantu toni plašajā krāsu paletē, gadījumam un nejaušībai vietas nebūs – uzticami, tieši jūsu vannas istabai un jūsu vajadzībām pieskaņoti risinājumi. Pieredzējušu speciālistu konsultācija SIA Komforts veikalos tepat Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, un arī vanna – mūsu pašu Latvijā ražota. Ar pasaules tehnoloģijām un PAA ilgo pieredzi.

Nāciet, gaidīsim!

Komentāri

Pievienot komentāru
Investors

Esi alkatīgs tad, kad citi ir bailīgi

Jānis Šķupelis, 18.03.2020

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pēdējās nedēļās pasaules finanšu tirgos dominē sarkanā krāsa, turklāt sevišķi nemierīgi lielākie tirgi izskatās dažu pēdējo tirdzniecības sesiju laikā. Interesanti gan ir tas, ka vairāki pasaules slavenākie un veiksmīgākie investori vienmēr norādījuši - izpārdošanas un krīzes gluži kā par spīti ir labākie brīži pirkumu izdarīšanai.

Piemēram, Barons Rotšīlds jau 18. gadsimtā mācīja: "Pērc, kad uz ielām ir asinis." Būtībā - nestabilāki periodi izmanīgajiem sniedz arī iespējas. Savukārt mūsdienu investoru leģenda "Berkshire Hathaway" vadītājs Vorens Bafets teicis – esi alkatīgs tad, kad citi ir bailīgi, un bailīgs tad, kad citi ir alkatīgi.

Protams, viens ir pateikt, bet otrs – reāli izdarīt. Vienmēr ir viegli teoretizēt, ka pie šādām nedienām arī tu iesi uz pilnu banku un būsi akciju pircējs, nevis pārdevējs. Realitāte gan bieži vien ir cita un būtiska daļa bravūras, pienākot šādiem momentiem, kad it kā ir iespēja balsot ar savu naudu (kura vienā mirklī draud izkust), lielākajai daļai pazūd. Patiesībā lielākajai daļai pastiprināta aktivitāte šādos brīžos arī nav ieteicama.

Komentāri

Pievienot komentāru