Bankas

AS Diāna kredīta limitu palielina līdz 1,2 miljoniem eiro

Zane Atlāce - Bistere, 11.03.2020

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas pārtikas, saimniecības preču un būvmateriālu mazumtirgotāja AS "Diāna" apgrozāmo līdzekļu finansēšanai SEB banka palielinājusi uzņēmumam kredītlimitu līdz 1,2 miljoniem eiro, informē bankā.

AS "Diāna", līdz ar kredītlimita palielināšanu, plāno plašāk attīstīt savu darbību Latvijā.

Paralēli uzņēmuma pamatdarbībai, kas ir pārtikas, saimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecības nodrošināšana un attīstīšana Latvijā, uzņēmums aktīvi attīsta nepārtikas preču importu un to vairumtirdzniecību. Līdz ar to kredītlimita palielinājums dos uzņēmumam iespēju plašāk attīstīt tieši importēto produkciju.

"Mūsu ilggadējās sadarbības laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem uzņēmumiem ne tikai Ventspilī, bet arī Latvijā. Uzņēmums, kurš nodrošina vairāk nekā 650 darba vietas un savu produkciju arvien vairāk attīsta, ir apliecinājums tam, kā ar pārdomātu biznesa stratēģiju apvienojumā ar profesionalitāti un ambīciju augt ir iespējams sasniegt stabilus un uz progresu balstītus biznesa rezultātus. Mēs kā banka esam gandarīti būt līdzās šajā uzņēmuma izaugsmes procesā un sniegt visu nepieciešamo atbalstu, lai šī izaugsme kļūtu par veiksmes stāstu," teic Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis.

"Uzņēmumam ir veiksmīga sadarbība ar banku nu jau 14 gadus. Pēdējo gadu laikā ir dzirdētas sūdzības par kredītu nepieejamību un daudzām neskaidrībām banku sniegtajos pakalpojumos, tad mēs varam teikt, ka neko tādu neesam izjutuši no SEB bankas puses. Mums ir pieejami kredīti ar pieņemamām procentu likmēm un skaidri izprotamiem nosacījumiem," atzīst AS "Diāna" valdes priekšsēdētājs Edvīns Bergmanis.

AS "Diāna" ir Latvijas tirdzniecības uzņēmums, kas dibināts Ventspilī, 1991. gada 7. AS "Diāna" tirdzniecība tiek veikta deviņos pārtikas veikalos ar zīmolu "Citro", kas atrodas Ventspilī. Zīmols "Citro" ir mazumtirdzniecības pārtikas veikalu ķēde, ko veidojuši Latvijas uzņēmēji (2019. gadā izveidoja SIA Latvian Retail Management, kurā apvienojušies uzņēmumi SIA Gabriēla, AS Diāna un SIA Lekon).

AS "Diāna" lielākais veikalu tīkls ir būvmateriālu, dārza un mājsaimniecības preču mazumtirdzniecības tīkls "Mājai un Dārzam", ko veido 16 veikali 14 Latvijas pilsētās. Pēdējie atvērtie "Mājai un Dārzam" veikali ir Ogrē (2019. gada februāris), Kuldīgā (2017. gada sākums), Dobelē (2017. gada jūlijs), Cēsīs (2017. gada novembris).

Komentāri

Pievienot komentāru