Jaunākais izdevums

Baltcom nācis klajā ar savu elektroenerģijas piedāvājumu Latvijas iedzīvotājiem. Atkarībā no klienta izvēlētā pakalpojuma modeļa un elektroenerģijas patēriņa apjoma Baltcom elektrības cena būs no 16,1 līdz 16,8 eiro centiem par kWh (iekļaujot sistēmas pakalpojuma tarifu un OIK).

Elektroenerģija klientiem turpmāk tiks piedāvāta gan kā atsevišķs produkts, gan komplektos ar citiem Baltcom pakalpojumiem – internetu, televīziju vai telefonsakariem.

Piemēram, patēriņa apjomam līdz 199 kWh mēnesī elektroenerģijas cena, reģistrējoties portālā mansbaltcom.lv, būs 16,65 eiro centi par kWh. Ja patēriņš konkrētā mēnesī būs 200 – 599 kWh, tad cena par 1 kWh, sākot jau no pirmā iztērētā kWh, būs 16,5 eiro centi. Patēriņam pieaugot, piemēram, ziemas mēnešos, kad elektroenerģijas patēriņš mēnesī mēdz pat dubultoties, izmaksas par vienu kWh automātiski samazināsies. Klientam pašam nekas nebūs jāmaina vai jāpiesaka tarifu plāna izmaiņas, skaidro uzņēmums.

Klientiem, kuriem rūp videi draudzīgs dzīvesveids, Baltcom plāno īpašu piedāvājumu – zaļo enerģiju, kura saražota no atjaunojamajiem energoresursiem un kuras izcelsmi apliecinās īpašs sertifikāts.

Baltcom universālā pakalpojuma elektroenerģijas cena būs 16,9 eiro centi par kWh.

SIA Baltcom TV dibināta 1991. gadā.

Pirmā savu piedāvājumu mājsaimniecībām atklāja AS Latvenergo, kas elektrību mājsaimniecībām brīvajā tirgū piedāvā ar produktu līniju Elektrum. Latvenergo mājsaimniecībām elektroenerģiju tirgos par cenu no 16 centiem par kilovatstundu līdz 16,9 centiem par kilovatstundu atkarībā no elektroenerģijas patēriņa. Lielākajai daļai, aptuveni 650 000 mājsaimniecību, kuru vidējais elektroenerģijas patēriņš mēnesī ir zem 200 kilovatstundām, Latvenergo piedāvā elektroenerģijas cenu 16,7-16,9 centi par kilovatstundu.

Mājsaimniecībām elektroenerģijas tirgus tiks atvērts no 1.aprīļa.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums Baltcom ir noslēdzis darījumu par IZZI COM un IZZI grupas uzņēmumu iegādi. Baltcom TV kļūst par visu IZZI COM daļu īpašnieku. Darījuma cena un citi darījuma nosacījumi ir konfidenciāli.

Baltcom un IZZI arī turpmāk darbosies kā atsevišķas juridiskas vienības. Gan Baltcom, gan IZZI klienti turpinās saņemt visus līdzšinējos pakalpojumus. Pašreizējo pakalpojumu cenas un nosacījumi saglabāsies nemainīgi, bet perspektīvā tiks attīstīti jauni, izdevīgi un interesanti piedāvājumi.

«Mūsu stratēģija ir būt vienam no elektronisko sakaru nozares līderiem, gan attīstot jaunus pakalpojumus, gan paplašinot infrastruktūras pārklājumu un mūsu pakalpojumu pieejamību visā Latvijā. Darījums ļaus mums paplašināt Baltcom telekomunikāciju infrastruktūras pārklājumu par aptuveni 30 % un piedāvāt klientiem vēl daudzveidīgāku pakalpojumu klāstu, tādējādi nodrošinot turpmāku izaugsmi, nostiprinot Baltcom pozīcijas tirgū,» norāda Baltcom valdes priekšsēdētājs Vojko Rovere.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mobilo telekomunikāciju operatora Bite jaunais īpašnieks - ASV investīciju kompānija Providence Equity Partners (Providence) - investējis līdzekļus arī citā Latvijas telekomunikāciju uzņēmumā - interneta un kabeļtelevīzijas operatorā Baltcom.

Pēc vairāku piedāvājumu izskatīšanas Baltcom ir izvēlējies privātā kapitāla investīciju fonda Providence piedāvāto mezanīna finansējumu, lai palielinātu investīcijas uzņēmuma tālākajā attīstībā, aģentūru LETA informēja Baltcom pārstāvji.

Līdzšinējie Baltcom investori - kompānijas Ardian un Resource Partners - paliek Baltcom vairākuma akcionāri, informē uzņēmums.

Juridiski Baltcom pilnībā pieder Luksemburgā reģistrētajai kompānijā Rpax One S.A.. Jūnija sākumā Rpax One S.A. akcionāri palielināja pamatkapitālu par 50 000 eiro līdz 174 940 eiro un jaunemitētās akcijas, kas veido 28,5% kapitāla, nolemts pārdotas Latvijas uzņēmumam Bite Latvija par 3,5 miljoniem eiro, liecina akcionāru ārkārtas sapulces protokols.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Maksas TV operatori neapstiprina klientu migrāciju saistībā ar lielākā TV operatora – Lattelecom – konfliktu ar MTG par TV3 retranslāciju interaktīvajā televīzijā; arī Baltcom nemierā ar MTG cenas piedāvājumu.

Aptaujāju Latvijas Elektronisko komunikāciju asociācijas (LEKA) biedrus un secināju, ka Rīgā astoņu dienu laikā kopš Lattelecom interaktīvajā televīzijā pārtraukta Modern Times Group (MTG) ietilpstošā kanāla TV3 retranslācija, klāt nākuši četri abonenti, DB pastāstīja LEKA valdes priekšsēdētājs Ilmārs Muuls, apliecinot, ka klienti nāk no Lattelecom, taču vienlaikus tas nenozīmē, ka visi pārgājuši TV3 kanāla dēļ. Lietas būtība ir tāda, ka ir liels troksnis par neko.

Iemesls – interaktīvā televīzija ir komplektā ar internetu, un, ja ir internets, tad viss oriģinālais TV3 saturs ir pieejams internetā. Protams, neliela neērtība – saturs nav pults attālumā, bet pieejams datorā, pamatoja I. Muuls. LEKA biedri bija gatavojušies, ka būs TV klientu pieplūdums pēc 1. aprīļa, neslēpa I. Muuls, tomēr aktivitāte izpalika. Attiecībā uz TV3 reitingiem, viņaprāt, situācija ir nelāga, jo redzams, ka kanāla retranslācijas pārtraukšana Lattelecom interaktīvajā televīzijā neatstāja ietekmi uz klientu migrāciju. Arī līgums ar Baltcom, kurš ir arī IZZI īpašnieks, pagarināts vien par diviem mēnešiem, atgādina I. Muuls, tāpēc aktuāls ir jautājums, kā MTG rīkosies turpmāk. Pieejamā informācija liecina, ka Baltcom nav apmierināts ar cenas piedāvājumu no MTG puses, tādējādi, ja līdzīgas prasības tiks izvirzītas arī citiem TV maksas operatoriem, pastāv atteikšanās iespējas no TV3 kanāla, brīdināja I. Muuls.

Komentāri

Pievienot komentāru
Enerģētika

Baltcom mājsaimniecībām piedāvās zaļo elektrību

Dienas Bizness, 16.10.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Baltcom ir izstrādājis jaunu produktu Baltijas elektroenerģijas tirgū, un Latvijas iedzīvotājiem piedāvā starptautiski sertificēto eko enerģiju, informē Baltcom sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tauriņa.

Baltcom ir pirmais uzņēmums Baltijā, kas saņēmis eko enerģijas sertifikātu zaļās elektroenerģijas apliecinājumam.

No 2015.gada 1.janvāra, līdz ar Latvijas elektroenerģijs tirgus atvēršanu, Baltcom ikvienai mājsaimniecībai Latvijā varēs piedāvāt gan standarta elektroenerģiju, gan eko enerģiju, kas marķēta ar videi drošo ekoenerģijas sertifikātu. Jau šodien jebkurš Baltcom klients var saņemt standarta elektroenerģijas piedāvājumu.

uzņēmums skaidro, ka eko enerģijas patērētāji saņems zaļo elektroenerģiju, kas atbilst starptautiski atzītiem ilgtspējīgas vides standartiem, un varēs saņemt precīzu informāciju par elektroenerģijas izcelsmi. Šis ir Eiropā vienīgais sertifikāts, ko atzīst visās Eiropas valstīs. Baltcom paredz, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji novērtēs šo videi draudzīgo elektroenerģiju.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējs SIA «Baltcom» 11.martā reģistrējis divas jaunas komercķīlas, ar kurām ieķīlātas gan vairākas preču zīmes, gan SIA «Baltcom» meitas uzņēmuma SIA «B-Com Holding» pamatkapitāla daļas, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Ar vienu no komercķīlām uzņēmums par labu AS «SEB banka» ieķīlājis 17 preču zīmes, starp kurām ir preču zīmes «baltcom», «Baltkom», «izzi», «es esmu IZZI», «IZZI Prime», «baltcom SMART ENERGY» un «GG NET». Savukārt ar otru komercķīlu par labu AS «SEB banka» ieķīlātas 2 702 800 SIA «B-Com Holding» kapitāldaļas, kuru īpašnieks ir SIA «Baltcom".

Abām jaunreģistrētajām komercķīlām ir vienāda nodrošinātā prasījuma maksimālā summa - 34,2 miljoni eiro, un komercķīlas nodrošina prasījumus, kas izriet no 2011.gadā noslēgta kredīta līguma.

Arī paša SIA «Baltcom» kapitāla daļas ieķīlātas. 11.martā uzņēmuma vienīgais īpašnieks - Luksemburgā reģistrētā kompānija «RPAX ONE S.A.» reģistrējusi komercķīlu, ar kuru ieķīlātas visas «RPAX ONE S.A.» piederošās 33 010 899 SIA «Baltcom» pamatkapitāla daļas. Arī šīs komercķīlas ņēmējs ir AS «SEB banka», tās nodrošinātā prasījuma summa - 34,2 miljoni eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Darba gaitas sakaru uzņēmumā SIA Baltcom TV (Baltcom) beidzis tā valdes loceklis Gints Kiršteins.

Kiršteins aiziešanu skaidro ar to, ka uzņēmumā darbojies konkrētu mērķu sasniegšanai un savu esot paveicis. Turpmāk viņš pievērsīšoties privātajai uzņēmējdarbībai, par ko sīkāk Kiršteins pagaidām komentēt nevēlējās.

Kā galvenos uzdevumus, par kuru sasniegšanu bija vienojies ar uzņēmuma vadību, Kiršteins nosauca infrastruktūras sakārtošanu, interneta televīzijas izveidi, elektroenerģijas pārdošanas uzsākšanu, kā arī uzņēmuma iekšējās struktūras sakārtošanu. Kiršteins uzskata, ka nosauktie mērķi esot sasniegti un tāpēc no Baltcom aizgājis.

Darbu Baltcom valdē Kiršteins uzsāka 2012.gada 21.septembrī, liecina Firmas.lv informācija. Kiršteins pats apliecināja, ka Baltcom nestrādājot jau kopš 18.februāra. Pašlaik Baltcom valdē kā priekšsēdētājs darbojas Vojko Rovere un valdes locekle Dace Markeviča.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tehnoloģijas

Baltcom grupas uzņēmumu zaudējumi 2013. gadā - 1,4 miljoni eiro

Lelde Petrāne, 04.08.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

2013. gadā Baltcom grupas uzņēmumu konsolidētais apgrozījums pieauga par 8%, sasniedzot 19,5 miljonus eiro. Investīcijas Baltcom grupas uzņēmumu darbības paplašināšanā un tehnoloģiju attīstībā sasniedza vairāk nekā 6 miljonus eiro, liecina medijiem sniegtā informācija.

Baltcom grupas uzņēmumu zaudējumi 2013. gadā bija 1,4 miljoni eiro, tie esot saistīti ar investīcijām grupas uzņēmumu darbības paplašināšanā un jaunu tehnoloģiju un pakalpojumu attīstībā.

Savukārt SIA Baltcom TV apgrozījums 2013. gadā bija 15,3 miljoni eiro, bet peļņa pieauga gandrīz par 6%, sasniedzot vairāk nekā 1 miljonu eiro.

2013. gadā Baltcom veiktās investīcijas optiskā tīkla infrastruktūras attīstībā ļāva palielināt interneta ātrumu visiem NGN optiskā tīkla abonentiem līdz 250 Mbit/s. Gada nogalē Baltcom ieviesa interneta TV pakalpojumus.

2013. gadā Baltcom izstrādāja jaunu pakalpojumu - elektroenerģijas tirdzniecību uzņēmuma klientiem komplektā ar telekomunikāciju pakalpojumiem; šī pakalpojuma ieviešanu pilnā apjomā aizkavēja valdības pieņemtais lēmums vairākkārt pārcelt elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

(Pievienots Lattelecom viedoklis.)

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom saredz, ka Lattelecom kopējis tās reklāmas kampaņu. Gadījumā, ja Lattelecom šo kampaņu nepārtrauks, Baltcom gatavos iesniegumu, lai vērstos tiesā, informē Baltcom pārstāvji.

«Interaktīvās televīzijas papildpaku kampaņa, kuru Lattelecom uzsācis 9. jūnijā, ir identiska Baltcom uzsāktajai reklāmas kampaņai turpat mēnesi iepriekš - 16. maijā. Lattelecom kopē gan izmantoto vizuālo valodu, gan radošo pieeju, gan Baltcom zīmola elementus. Konkrēto vizuālo valodu Baltcom izmanto jau vairāk nekā gadu,» teikts kompānijas paziņojumā.

Lattelecom reklāmas kampaņā izmantotie elementi ir acīmredzams Baltcom reklāmas plaģiāts. Kampaņa ir identiska teju viens pret vienu. Ilgāku laiku ar šādu praksi nodarbojās mazie tirgus spēlētāji, tāpēc liels pārsteigums, ka to praktizē arī agrākais tirgus monopolists. Šķiet, telekomunikāciju jomā kopēšana kļuvusi par jaunu tendenci. Tomēr, ja notikušais ir tikai konkurenta radošu ideju iztrūkuma rezultāts, esam gatavi dalīties, - mums to ir daudz, notikušo komentē Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom sācis elektroenerģijas tirdzniecību mājsaimniecībām komplektos ar telekomunikāciju pakalpojumiem, informēja uzņēmuma pārstāvji.

«Apmēram pusgadu esam intensīvi strādājuši pie šī biznesa virziena izveidošanas. Latvijā un pat Eiropas mērogā tā ir pilnībā jauna pieeja. Pasaulē atsevišķi gadījumi jau ir zināmi, un to uzskata par ļoti perspektīvu attīstības virzienu, jo telekomunikāciju pakalpojumi un elektroenerģija ir cieši saistīti pēc būtības, un tiem ir liela līdzība pakalpojuma piegādes un klientu servisa ziņā,» skaidro Baltcom valdes loceklis stāsta Gints Kiršteins, piebilstot, ka uzņēmums jau šobrīd ir ietaupījis ap simts tūkstošiem eiro, iegādājoties elektroenerģiju sava uzņēmuma vajadzībām nākamajiem trim gadiem.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom uzsācis zīmola maiņu - jaunais logotips saglabā līdzību ar iepriekšējo, tā ilustrējot uzņēmuma līdzšinējos sasniegumus un pieredzi, taču tam ir cita krāsa un vienkāršāks dizains.

Jaunais Baltcom logotips ir veidots vienkāršs un mūsdienīgs – «o» burtā ir integrēts burts «b», kurš veido ikonu, kuru plānots izmantot kā atsevišķu elementu. Arī jaunā elektrozilā krāsa ir īpaši izvēlēta – tā ir mūsdienīga, enerģiska un dinamiska, stāsta Baltcom pārstāve Inese Tauriņa. Vizuālās identitātes maiņa notiks pakāpeniski.

Lēmums par uzņēmuma zīmola maiņu ir cieši saistīts ar uzņēmuma izaugsmi. Šodien Baltcom ir uzņēmumu grupa, kuras īpašnieki ir starptautiska ārvalstu investoru grupa, kas mājsaimniecībām piedāvā ne tikai optisko internetu, interaktīvo televīziju, digitālo televīziju un telefoniju, bet arī elektroenerģiju un EKOenerģiju.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tehnoloģijas

Baltcom turpmāk vadīs Andrašs Pillers

Žanete Hāka, 29.10.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par jauno Baltcom valdes priekšsēdētāju ievēlēts Andrašs Pillers (András Piller) , informē uzņēmuma pārstāvji.

Balstoties uz telekomunikācijas nozares starptautisko pieredzi, A. Pillers turpinās Baltcom attīstību ikdienas vadības līmenī.

A.Pillers labi pazīst uzņēmumu, ir konsultējis Baltcom grupu jau kopš 2011. gada, viņš ir guvis plašu pieredzi telekomunikāciju uzņēmumu attīstībā dzimtajā Ungārijā, kā arī Bulgārijā un Ukrainā.

Iepriekšējos divus gadus Baltcom valdes priekšsēdētājs bija Vojko Rovere. Tagad V.Rovere ir kļuvis par Baltcom grupas prezidentu un turpmāk būs atbildīgs par stratēģiskajiem jautājumiem, kā arī turpinās jaunās, inovatīvās televīzijas – Baltcom TVplus ieviešanu.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tehnoloģijas

Izzi Com valdē ievēlēta Dace Markeviča

Žanete Hāka, 08.10.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par telekomunikāciju uzņēmuma SIA Izzi Com valdes locekli iecelta Dace Markeviča, liecina Lursoft dati.

Pēc Lursoft pieejamās informācijas, D. Markeviča patlaban ieņem amatus deviņos uzņēmumos, tostarp AS Balticom, SIA Interneta pasaule, SIA Baltcom TV un citos.

Pēc reģistrētajām izmaiņām SIA Izzi Com valde turpina strādāt divu personu sastāvā – valdes locekles amatu ieņem D. Markeviča, bet valdes priekšsēdētāja pienākumus kopš 10.septembra pilda Vojko Rovere.

SIA Izzi Com dibināts 1998.gadā kā SIA Datu Komunikāciju Centrs. Pagājušajā gadā kabeļu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja apgrozījums sasniedzis 379,36 tūkstošus latu, savukārt peļņa – 35,368 tūkstošus latu.

Komentāri

Pievienot komentāru
Ražošana

Baltcom gatavs tiesāties par Saeimas lēmumu atlikt elektrības tirgus atvēršanu mājsaimniecībām

LETA, 20.03.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Viens no elektroenerģijas tirgotājiem Baltcom ir gatavs tiesāties par Saeimas ceturtdien pieņemto lēmumu atlikt elektrības tirgus atvēršanu mājsaimniecībām līdz 2015.gada 1.janvārim.

Baltcom patlaban vērtē situāciju un konsultējas ar juristiem.

Uzņēmuma elektroenerģijas produktu grupas vadītāja Elizabete Podinska biznesa portālam Nozare.lv stāsta, ka lēmumu par Baltcom turpmāko rīcību attiecībā uz Saeimas pieņemto lēmumu atlikt elektroenerģijas tirgus liberalizāciju mājsaimniecībām pieņems tuvāko divu nedēļu laikā. Uzņēmums neizslēdz iespēju vērsties tiesībsargājošās iestādēs.

Veids, kā valdošā koalīcija izvēlējusies risināt jautājumu par elektroenerģijas tirgus atvēršanu, var negatīvi ietekmēt situāciju un vājināt konkurenci nozarē, uzskata Podinska. Viņa pauda cerību, ka līdz nākamā gada 1.janvārim tiks atrisināti tie jautājumi, kuru dēļ otro reizi tika pārcelts pilnīgās tirgus liberalizācijas termiņš, jo tālāka datuma pārcelšana valstij var beigties ar tiesvedību no Eiropas Savienības.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom, kas saviem klientiem piedāvā gan interneta, gan televīzijas pakalpojumus, ir neizpratnē par PTAC lēmumu liegt uzņēmumam reklāmas materiālos atsaukties uz Baltcom saņemto Speedtest apbalvojumu kā ātrākajam interneta pakalpojumu sniedzējam Latvijā, liecina šodien izplatīts uzņēmuma paziņojums.

Baltcom apzinoties, ka interneta ātrumu var mērīt un definēt dažādos veidos, izmantojot arī citas metodoloģijas. «Tomēr Speedtest.net ir starptautiski atzīts pasaulē vadošais interneta ātruma mērījumu rīks, kurš izmanto Ookla izstrādāto tehnoloģiju, kuru oficiāli atzīst un izmanto virkne pasaules valstu un starptautisku organizāciju, piemēram, Eiropas Elektronisko komunikāciju regulators (BEREC) un sabiedrisko pakalpojumu regulatori Kanādā, Singapūrā, Itālijā, Portugālē, Īrijā, Dānijā un citviet. Mērījumus veic paši lietotāji un rīku visā pasaulē izmanto vairāk nekā 3000 serveru, nodrošinot mērījumu precizitāti neatkarīgi no lietotāja atrašanās vietas,» skaidrots Baltcom paziņojumā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikācijas pakalpojumu sniedzēja SIA Baltcom vienīgais īpašnieks, Luksemburgā reģistrētā kompānija RPAX One S.A. palielinājusi uzņēmuma pamatkapitālu par 1,2 miljoniem eiro, ziņo Lursoft Klientu portfelis.

Līdz šim uzņēmuma pamatkapitāls bija 31 610 899 eiro, taču tagad tas ir 32 810 899 eiro. Izmaiņas komercreģistrā ierakstītas 13.decembrī.

Uzņēmuma izziņa Lursoft liecina, ka šogad šis ir jau otrais SIA Baltcom pamatkapitāla palielinājums. Iepriekš SIA Baltcom pamatkapitāls palielināts par 800 tūkstošiem eiro šī gada 30.oktobrī un 6.novembrī attiecīgās izmaiņas tika ierakstītas komercreģistrā.

SIA Baltcom dibināta 1991.gadā, un tā piedāvā interneta, televīzijas, telefonijas, kā arī elektrības tirdzniecības pakalpojumus.

2017.gadā SIA Baltcom apgrozījums bija 17,021 miljons eiro, taču uzņēmums strādāja ar zaudējumiem, kas sasniedza 3,701 miljonu eiro; uzņēmums tajā gadā nodarbināja 290 darbiniekus.

Komentāri

Pievienot komentāru
Pakalpojumi

Kiršteins Lattelecom klientu masveida aizplūšanu uzskata par maz ticamu

Nozare.lv, 02.04.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pakalpojumu sadārdzinājumu, kas licis Lattelecom atteikties no TV3 pārraides interaktīvajā televīzijā, visdrīzāk, izraisījusi Media Times Group vājā izpratne par interaktīvo televīziju kā satura piegādes paveidu, uzskata bijušais Baltcom TV valdes loceklis Gints Kiršteins.

Sarežģījumi, veicot sarunas ar MTG, esot bijuši jau iepriekš un grūtības veikt pilnvērtīgu komunikāciju pastiprinājis fakts, ka lēmumi tiekot pieņemti uzņēmuma mītnes zemē Zviedrijā. Kiršteinam esot radies iespaids, ka MTG savā domāšanā vēl nespējot pārslēgties uz moderno interaktīvo televīziju, ko iespējams patērēt arī no dažādām planšetēm un viedtālruņiem. Tādēļ arī sarežģījumi radušies tieši TV3 pārraidē Lattelecom interaktīvās televīzijas lietotājiem.

Atsaucoties uz savu darba pieredzi Baltcom TV, Kiršteins minēja, ka, strādājot pie uzņēmuma interaktīvās televīzijas sistēmas, bijis neizpratnē par MTG prasību obligāti iekļaut reklāmas arhīva raidījumiem. Prasība esot neizprotama, jo uzņēmums jau papildus maksājot par tiesībām iegādāto saturu uzglabāt arhīvā noteiktu laiku.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rpax One S.A. kļuvis par Baltcom 99,6% daļu īpašnieku, DB uzzināja uzņēmumā. Tādējādi privāto investīciju kompānija Ardian (iepriekš - AXA Private Equity) un Centrālās un Austrumeiropas privātā kapitāla investori Resource Partners ir palielinājuši savu kopējo investīciju apjomu Latvijas telekomunikāciju uzņēmumā Baltcom TV, izpērkot uzņēmuma mazākuma akcionāra Mackonar Impex Limited 29,6% daļas.

Daļu palielināšana uzņēmumā ir vēl viens apliecinājums ilgtermiņa sadarbībai, kuru veidojam ar Baltcom un tā vadības komandu, lēmumu skaidro Ardian direktors Martons Huneks. Baltcom izaugsmes tempi ir iepriecinoši, tādēļ pieņemts lēmums par daļu palielināšanu. “Mēs ticam uzņēmuma attīstībai un redzam labas nākotnes iespējas Latvijas tirgū,” līdzīgās domās ir Resource Partners izpilddirektors Pjotrs Nocens.

Ardian un Resource Partners ir pieredze, ieguldot telekomunikāciju uzņēmumos gan Baltijā, gan Francijā, Polijā, Bulgārijā, Skandināvijas valstīs un citos tirgos. Abas kompānijas jau sākotnēji - 2011.gada maijā ieguldījušas līdzekļus Baltcom.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Daugavpils televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējs "Dautkom TV" pāriet "Bite grupā" ietilpstošā telekomunikāciju uzņēmuma "Baltcom" īpašumā.

Darījums stāsies spēkā pēc Konkurences padomes atļaujas saņemšanas. Līgums starp uzņēmumiem parakstīts 12. augustā, bet komunikācija ar Konkurences padomi uzsākta 7. septembrī. Izskatīšanas process var aizņemt līdz četriem mēnešiem. Darījuma cena un citi nosacījumi ir konfidenciāli.

"Telekomunikāciju tirgū šobrīd ir izteikta tendence izvēlēties integrētus pakalpojumus. Tādēļ prognozēju, ka klienti tuvākajā nākotnē aizvien vairāk izmantos iespēju saņemt daudzveidīgu pakalpojumu klāstu pie viena pakalpojumu sniedzēja," komentē Kaspars Buls, "Bite" vadītājs Latvijā.

Uzņēmumā norāda, ka šis darījums ir solis tuvāk kompānijas ilgtermiņa attīstības mērķim – stiprināt "Bites grupas" uzņēmumu pozīcijas IKT tirgū, klientiem piedāvājot arvien plašāku pakalpojumu portfeli, kā arī nozīmīgs solis "Bites grupas" konkurētspējas stiprināšanā.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Papildināta - Izzi zaudējumi dubultojušies

Žanete Hāka, 03.04.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pērn Izzi zaudējumi sasnieguši 3,65 miljonus eiro, kas gandrīz divreiz vairāk nekā iepriekšējā gadā, liecina Lursoft dati.

2012. gadā uzņēmuma zaudējumi bija 1,85 miljoni eiro.

Kā skaidro Izzi valdes locekle Dace Markeviča, zaudējumi 2013.gadā pamatā skaidrojami ar jauno akcionāru veikto Izzi aktīvu izvērtēšanu, optimizēšanu un attiecīgi bilances sakārtošanu.

Baltcom grupas ietvaros 2014.gadā uzņēmums prognozē mērenu, stabilu izaugsmi, ieviešot jaunus telekomunikāciju pakalpojumus - interneta televīziju, interaktīvo televīziju, kā arī turpinot piedāvāt un nākotnē attīstīt elektroenerģijas tirdzniecību klientiem, skaidro Izzi pārstāve.

Uzņēmuma apgrozījums pērn sasniedza 7,4 miljonus eiro, un aktīvu atdeve bijusi mīnus 13,39%.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

SIA Baltcom TV pilnībā mainīta valde

Žanete Hāka, 10.03.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kabeļu telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējs SIA Baltcom TV reģistrējis izmaiņas uzņēmuma amatpersonu vidū, liecina Lursoft dati.

No 1991. gadā dibinātā uzņēmuma valdes aizgājis Slovēnijas pilsonis Vojko Rovere un Ungārijas pilsonis Andras Piller, kas līdz pat vakardienai ieņēma valdes priekšsēdētāja vietu.

Lursoft rīcībā esošā informācija rāda, ka vakar darbu Baltcom TV valdē uzsāka Viktorija Meikšāne un Francijas pilsonis Jacques Nicolas Boissin, kurš turpmāk pildīs valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Aplūkojot Baltcom TV iesniegto gada pārskatu par uzņēmuma darbību 2013. gadā, redzams, ka tā neto apgrozījums sasniedza 15,362 miljonus eiro. Uzņēmuma peļņa, ko tas ieguva pēc nodokļu nomaksas, pārskata gadā bija mērojama ar 1,083 miljoniem eiro. Baltcom TV 2013. gadā ar darbavietām nodrošināja 246 darbiniekus.

Komentāri

Pievienot komentāru
Enerģētika

Elektrum klientiem nākamgad elektroenerģijas rēķini pieaugs līdz 15%

LETA, 15.11.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Energokompānijas AS «Latvenergo» zīmola «Elektrum» klientiem no 2019.gada 1.janvāra rēķini par elektroenerģiju pieaugs līdz 15%, apstiprināja «Latvenergo» projektu vadītāja Ilvija Līvmane.

«Elektrum» visiem klientiem, kuriem gada beigās beidzas cenas termiņš, atbilstoši līguma nosacījumiem izsūta jauno cenu piedāvājumus nākamajam periodam. Cenas izmaiņas ir individuālas, tās ir atkarīgas no patērētās elektroenerģijas apmēra. «Daļai mūsu elektroenerģijas produktu maksa par vienu patērēto kilovatstundu (kWh) pat viena produkta ietvaros atšķirsies atkarībā no patērētās elektroenerģijas daudzuma. Piemēram - divi klienti ar identisku pieslēguma veidu izmanto »Elektrum 600+« produktu. Ja viens patērē 600 kilovatstundas (kWh) mēnesī, otrs 900 kWh mēnesī, tad viena produkta ietvaros maksa par vienu kWh būs atšķirīga,» skaidroja «Latvenergo» pārstāve.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tehnoloģijas

Baltcom TV pievieno divus uzņēmumus

Žanete Hāka, 27.08.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Veikta SIA Baltcom TV reorganizācija, pievienojot uzņēmumam SIA Televideotīkls un SIA Ime Pluss, liecina Lursoft dati.

Kopumā laika posmā no 2004.gada līdz 26. augustam SIA Baltcom TV reorganizācijas ceļā pievienoti 13 dažādi uzņēmumi.

SIA Televideotīkls apgrozījums pagājušajā gadā bijis 876,03 tūkstoši latu un peļņa 233,69 tūkstoši latu, savukārt SIA Ime Pluss pērn apgrozījis 258,58 tūkstošus latu, sasniedzot 8,9 tūkstošu latu peļņu pēc nodokļu nomaksas.

1991.gadā reģistrētā SIA Baltcom TV daļas pieder trim personām – Luksemburgas Rpax One S.A., Kiprā reģistrētajam Mackonar Impex Limited un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

SIA Baltcom TV kopš dibināšanas brīža reģistrētas kopumā 89 komercķīlas un četras no tām – šogad.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom turpmāk piedāvās ne tikai telekomunikāciju pakalpojumus, bet arī iespēju uzreiz iegādāties elektrotehniku, tajā skaitā arī uz nomaksu, liecina medijiem sniegtā informācija.

Interesenti varēs iegādāties elektrotehniku no «Baltcom», izmantojot bezprocentu līzinga finansējumu no SIA «Inbank Līzings». Tehnikas piedāvājums būs pieejams esošajiem klientiem, kā arī jauni abonenti to varēs iegadāties kopā ar televīzijas vai interneta pakalpojumiem.

«Viena no mūsdienu telekomunikāciju aktuālākajām tendencēm ir iespēja visus sev svarīgos jautājums risināt vienuviet. Patērētājiem tas nozīmē ne vien pieslēgt internetu vai televīziju, bet attiecīgi uzreiz iegādāties arī datoru un televizoru,» komentē «Baltcom» valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Tehnikas piedāvājumā, kurš mainīsies ik mēnesi, būs TV un portatīvo datoru modeļi no budžeta, vidējās un augstākās klases ierīču segmentiem.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Optiskā interneta tīkla infrastruktūras paplašināšanā un modernizēšanā, telekomunikāciju inovācijās un klientu servisa attīstībā SIA Baltcom TV (Baltcom) investīcijas līdz gada beigām sasniegs 5,5 miljonus eiro, informē uzņēmumā.

Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Jacques Boissin) skaidro, ka līdz ar jauno vadības komandu pērn uzņēmumā uzsākta restrukturizācija, veiktas izmaiņas iekšējos pārvaldības procesos, izvirzītas stratēģiskās prioritātes un pieņemts lēmums par nozīmīgām investīcijām.

«Izzi zīmola klienti ir pilnībā integrēti uzņēmumā un turpmāk pakalpojumi tiks sniegti ar vārdu Baltcom. Visā Latvijas teritorijā jauno standartu plānots ieviest līdz gada beigām. Tāpat ir izstrādāts un ieviests jauns zīmols. Kopumā 2014. gadā un šogad sešos mēnešos uzņēmumā no pašu kapitāla ir investēti 1,5 milj.eiro, savukārt līdz gada beigām plānotas vēl 4 miljonu investīcijas,» norāda N.Buasēns.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

«Kopš aizgāju no telekomunikāciju operatora Baltcom, uzņēmums nav īpaši progresējis,» intervijā atzina uzņēmuma bijušais valdes un padomes priekšsēdētājs Pēteris Šmidre.

«Godīgi sakot, tāpēc aizgāju, ka zināmā mērā paredzēju, kas telekomunikācijās notiks,» atzina Šmidre. «Tā ir globalizācija, tā ir ļoti nopietna konkurence un, protams, pilnīgi nekāda attieksme no mūsu valsts institūcijām par to, kas uz vietas attīstās.»

«Tad, kad aizgāja līdz tam, ka valdība pieņēma lēmumu neatļaut pāriet uz jauno standartu, ar to man bija pietiekami,» piebilda uzņēmējs.

Viņš arī atklāja, ka īpaši neinteresējas, kas notiek Baltcom. «Tādā situācijā tā kompānija arī palika ar klasisko kabeļu tīklu. Kā strādāja, tā strādā, kas bijis pirms daudziem gadiem, tas ir arī tagad,» sacīja Šmidre. «Nedzirdu, ka būtu kādi lieli izrāvieni. Man gribētos redzēt straujāku attīstību.»

Komentāri

Pievienot komentāru