Auto

Ceturtdien notiks Auto nozares forums 2015

Žanete Hāka, 29.04.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Veicinot Latvijas auto nozares ilgtspējīgu attīstību, laikraksts Dienas Bizness sadarbībā ar Auto asociāciju un Statoil Fuel & Retail Latvia 2015. gada 30. aprīlī organizē ikgadējo Auto nozares forumu 2015, kas apvieno attiecīgās jomas uzņēmumu vadītājus, speciālistus un ekspertus, lai kopīgi runātu par nozares aktualitātēm un jaunākajām tendencēm.

Foruma ievadā tiks runāts par to, par ko raizējas un domā auto nozares dalībnieki citās pasaules valstīs. Kā tiek prognozēta auto biznesa izaugsme tuvākā gada laikā. Kuri noieta tirgi būs stratēģiski visnozīmīgākie? Tiks identificētas tendences, kas apdraud nozares attīstību ilgtermiņā un kādas aktivitātes tiek plānotas, lai stiprinātu auto biznesa konkurētspēju.

Foruma programma plānota divās tematiskās daļās: pirmā daļa – Latvijas autoparka ilgtspējīga attīstība, otrā daļa- konkurence un tās dažādie aspekti autobiznesā.

Forumā tiks prezentēts Dienas bizness izdotais žurnāls Auto 2015 un tiks nosaukts Dienas Bizness lasītāju aptaujas uzvarētājs kategorijā Visvairāk mīlētais auto zīmols.

Konferencē piedalīsies Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama, Auto Asociācijas prezidents Andris Kulbergs, Auto Asociācijas viceprezidents Ingus Rūtiņš, PwC partnere Ilandra Lejiņa, Amserv valdes priekšsēdētājs Armands Vimba un citi nozares eksperti.