EBay un PayPal ceļi šķirsies 

#Ebay mainīs maksājumu pieņemšanas pakalpojumu sniedzēju.

Dienas Bizness, 01.02.2018

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Vairāk nekā divus gadus pēc tam, kad eBay atdalījās no PayPal Holdings, uzņēmums plāno distancēties no tā vēl vairāk, raksta MarketWatch.

EBay paziņojis, ka plāno pārņemt maksājumu apstrādes pakalpojumu savās rokās, jo līdz šim to nodrošināta PayPal saskaņā ar līgumu, kas tika parakstīts 2015.gadā, kad abi uzņēmumi sāka strādāt atsevišķi. EBay informējis, ka pilnībā pāriet uz jauno maksājumu sistēmu plāno 2021. gadam, un tas notiks sadarbībā ar jauno maksājumu partneri Adyen. Vienošanās ar PayPal termiņš ir 2020.gada vidus, un eBay ziņojis, ka PayPal ir piekritis pieņemt pircēju maksājumus līdz vismaz 2023.gadam.

«Jaunajā maksājumu starpniecības modelī mēs vienkāršosim mūsu attiecības ar pārdevējiem un plānojam no viņiem iekasēt tikai vienu komisijas maksu par mūsu platformu un maksājumu pakalpojumiem,» sacījis eBay pārstāvis Skots Šenkels.

Šīm izmaiņām būs liela ietekme uz eBay finansēm, jo komisijas maksas tiks ieskaitītas uzņēmuma ienākumos un peļņā, tajā pašā laikā piedāvājot klientiem vairāk maksājumu iespēju. Šenkels sacījis, ka eBay sagaida ienākumu pieaugumu par papildu 2 miljardiem dolāru.

Jaunākais izdevums