Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apavu mazumtirgotāja SIA «Euroskor Latvijā» apgrozījums 2017. gadā bija 9,036 miljoni eiro, kas bija par 53 tūkstošiem eiro jeb 0,6% mazāk nekā gadu iepriekš, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Savukārt uzņēmuma peļņa bija 10,5 tūkstoši eiro, kas bija 22 reizes mazāka nekā gadu iepriekš. SIA «Euroskor Latvijā» gada pārskata vadības ziņojumā norāda, ka peļņas samazinājums saistīts ar pastāvīgi pieaugošo konkurenci un nelabvēlīgo sezonalitātes ietekmi.

2017.gadā SIA «Euroskor Latvijā» mazumtirdzniecības tīklu veidoja 31 apavu veikals, no kuriem 17 bija «Euroskor» daudzzīmolu apavu veikali un 14 monozīmola veikali. Uzņēmuma nodarbināto darbinieku skaits pieauga līdz 124 cilvēkiem, savukārt tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā bija 1,603 miljoni eiro.

Pagājušajā gadā SIA «Euroskor Latvijā» uzsāka saimniecisko darbību Igaunijā un Lietuvā. Uzņēmums atvēra pirmos specializētos «Lloyd» zīmola apavu un aksesuāru veikalus Viļņā un Tallinā, kopā ieguldot vairāk nekā 300 tūkstošus eiro, sacīts tā gada pārskatā.

Šogad uzņēmums turpinās mazutirdzniecības tīkla attīstīšanu, īpaši Lietuvā un Igaunijā. SIA «Euroskor Latvijā» arī plāno izveidot jaunu interneta apavu veikalu.

SIA «Euroskor Latvijā» 2017.gada pārskats pieejams sīkākai uzziņai «Lursoft».

2016.gadā SIA «Euroskor Latvijā» apgrozījums bija 9,089 miljoni eiro, un tā peļņa pēc nodokļu nomaksas sasniedza 232 tūkstošus eiro.

SIA «Euroskor Latvijā» dibināts 1991.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 500 000 eiro, un tā vienīgais īpašnieks ir SIA «AZ Holding», kura lielākais dalībnieks ar 75% kapitāldaļu ir Jānis Andersons, 20% kapitāldaļu pieder Ērikam Zarahovičam, 5% - Raitim Zarahovičam.

Komentāri

Pievienot komentāru