Pakalpojumi

E-veselības projektos neatbilstoši iztērēti vairāk nekā 586 000 eiro

Zane Atlāce - Bistere, 28.02.2017

Avots: www.freeimages.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pieņēmusi lēmumu par e-veselības projektos veikto izdevumu attiecināšanu, un, ņemot vērā trūkstošos pakalpojumus, par neatbilstoši veiktiem atzinusi izdevumus vairāk kā 586 tūkstošu apmērā jeb 5,78 % no izmantotā Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma.

Šādu lēmumu CFLA pieņēmusi, izvērtējot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) gala secinājumus par e-veselības projektu funkcionalitātes pārbaudēs konstatēto.

VARAM kā ES fondu atbildīgā iestāde informācijas un komunikācijas projektu jomā ir veikusi Nacionālā veselības dienesta (NVD) īstenoto e-veselības projektu funkcionalitātes pārbaudi, lai gūtu pārliecību, ka e-veselības sistēma un e-pakalpojumi ir izstrādāti atbilstoši projektos paredzētajam un ir pieejami lietotājiem. Sākotnējais VARAM ziņojums ir par situāciju laika posmā no 1. decembra līdz 7. februārim, un tas ir sagatavots 10. februārī. Savukārt ziņojumam papildus VARAM 24. februārī iesniegusi CFLA protokolu, kurā fiksēti laikā līdz 21. februārim veiktie uzlabojumi.