Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Igaunijas autoparku pārvaldības programmatūras izstrādātājs FleetGuru pēc veiksmīgas investīciju piesaistes programmatūras attīstībai un ienākšanai jaunos tirgos 530 000 eiro apmērā uzsācis darbību Latvijā.

Uzņēmums piesaistīja investīcijas no vairākiem ievērojamiem investoriem, tostarp Superangel, Lemonade Stand, Silberauto un Sixfold dibinātājiem.

FleetGuru izveidoja Tomass Loiks (Toomas Loik) un Ivars Vilmers (Ivar Vilmer), kuriem abiem ir daudzu gadu pieredze pārdošanā un autoparku vadībā, kā arī Indreks Sītans (Indrek Siitan), kurš ir bijis vairāku jaunuzņēmumu programmatūras izstrādes vadītājs apdrošināšanas nozarē.

FleetGuru līdzdibinātājs Tomass Loiks komentēja, ka pirmās finansēšanas kārtas rezultāti ir veiksmīgāki, nekā gaidīts. „Mūs pozitīvi pārsteidza investoru interese par mūsu mākonī balstīto autoparku pārvaldības programmatūras risinājumu. Pēc šī ieguldījuma mēs varēsim iekarot tuvējos tirgus un pēc tam paplašināties visā Eiropā,” sacīja Loiks.

FleetGuru mākonī balstītā autoparka pārvaldības programmatūra ir rīks, kas uzņēmumiem nodrošina visaptverošu pārskatu par transportlīdzekļu izmaksām un ikdienas uzturēšanas jautājumiem. "Daudzi uzņēmumi, lai pārvaldītu savus autoparkus, joprojām izmanto Excel izklājlapas, kā arī tiem trūkst detalizēta reāllaika pārskata ar atbilstošu informāciju. FleetGuru risinājums ir integrēts ar dažādām datubāzēm, piemēram, ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām, degvielas uzpildes staciju ķēdēm un automobiļu reģistriem – tāpēc autoparka vadītājs saņem visu būtisko informāciju par apdrošināšanas līgumu derīgumu, degvielas karšu izmantošanu un citiem ar transportlīdzekli saistītiem jautājumiem,” skaidro Loiks.

FleetGuru biznesa vadītājs Latvijā Viesturs Rijnieks piebilst, ka korporatīvo klientu interese ir pārliecinoša jau pirmajās nedēļās: "Tirgus potenciāls šāda visaptveroša autoparka pārvaldības risinājumam sniedzas tālu aiz Igaunijas un Latvijas robežām".

Lai veicinātu pārdošanu un atbalstītu produktu attīstību, FleetGuru tuvākajā laikā plāno paplašināt komandu Latvijā.

Komentāri

Pievienot komentāru