Viedierīces

FOTO: Nakts melnumā iDeal sākas iPhone 11 ēra

Lelde Petrāne, 27.09.2019

Foto avots: iDeal

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pusnaktī no ceturtdienas uz piektdienu iDeal veikalā tirdzniecības centrā Akropole tika prezentēti jaunie iPhone 11.

«Apple fani, kas ieradās šeit šovakar, kā arī milzīgais priekšpasūtījumu skaits liecina, ka interese par Apple ierīcēm katru gadu pieaug. Priekšpasūtījumu statistika rāda, ka pircēji biežāk izvēlas iPhone 11 Pro Max un tikko prezentēto pusnakts zaļo krāsu. Gandrīz tikpat populāra ir astropelēkā krāsa,» stāsta iDeal mārketinga vadītāja Anna Klimoviča. Pēc viņas teiktā, vērojama jauna tendence – lietotāji vairāk izvēlas lielākas ietilpības tālruņus. Priekšpasūtījumu statistika liecina, ka vairākums pircēju priekšroku deva viedtālruņiem ar 256 GB lielu krātuvi.

iPhone 11: svarīgākās inovācijas

10. septembrī Kalifornijā tika prezentēti iPhone 11.sērijas viedtālruņi.

Jaunajai ierīcei ir ievērojami uzlabots Apple A13 Bionic procesors. Tas nodrošina īpaši ātru veiktspēju, ātrāku attēlu apstrādi un asāku grafiku, ļaujot lietotājam spēlēt augstas izšķirtspējas datorspēles vai skatīties filmas.

Šis procesors arī nodrošina ievērojami ilgāku akumulatora darbības laiku.

Galvenā uzmanība tika pievērsta kameras pilnveidošanai. Papildus galvenajam kameras objektīvam iPhone 11 ir arī platleņķa objektīvs. Ierīce varēs uzņemt bildes un video ne tikai 4K izšķirtspējā, bet arī palēninātas kustības režīmā.

Gan iPhone 11 Pro, gan iPhone 11 Pro Max modeļiem ir trīs kameras. Papildus galvenajam objektīvam ir iestrādāti vēl divi – platleņķa un telefoto objektīvs. Tie ļauj divreiz pietuvināt attēlu un 0,5 reizes attālināt.

Jaunajiem viedtālruņu ekrāniem tika pievienots nedaudz platāks iecirtums ekrāna augšdaļā, lai uzlabotu Face ID tehnoloģiju.

Starp divām viedtālruņu versijām ir arī dažas atšķirības – iPhone 11 ir 6,1 collas Liquid Retina HD displejs, savukārt Pro sērijā tiek izmantots Super Retina XDR displejs. iPhone 11 Pro modeļa ekrāna izmērs ir 5,8 collas, savukārt iPhone 11 Pro Max ir 6,5 collu platekrāns.

Atšķiras arī iPhone 11 un iPhone 11 Pro krāsu spektrs. Pircēji var izvēlēties iPhone 11 kādā no sešām krāsām: melnā, baltā, zaļā, purpursarkanā, dzeltenā un speciālā izlaiduma krāsā RED. iPhone 11 Pro un iPhone 11 Pro Max ir pieejami četrās krāsās: sudraba, zelta, zaļā un astropelēkajā krāsā.