Ražošana

Grobiņas nekustamo īpašumu izsole notiks jūlijā

Žanete Hāka, 20.04.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

AS Grobiņa līdz šā gada 31. martam bija izpildījusi gandrīz visus tajā ietvertos nosacījumus, tai skaitā atmaksājusi AS Citadele banka 800 tūkstošus eiro, ko veidoja uzkrātie procenti un daļa no aizdevuma pamatsumma, liecina uzņēmuma paziņojums Nasdaq Riga.

AS Grobiņa iesniegusi AS Citadele banka darījuma dokumentus AS Grobiņa nenodrošināto kreditoru parādu samazinājumam par 2,34 miljoniem eiro, kā arī februārī nodevusi ekspluatācijā kažokzvēru barības ražotni Liepājā, Brīvības ielā 119A.

Savukārt attiecībā uz ilgtermiņa papildus finanšu līdzekļu piesaisti vismaz 500 tūkstošu eiro apmērā, AS Grobiņa vadība noslēgusi Investīciju priekšlīgumu par ilgtermiņa finanšu līdzekļu piešķiršanu viena miljona eiro apmērā.

AS Citadele banka ir apstiprinājusi, ka, izpildot šo atlikušo restrukturizācijas projektā ietverto noteikumu par papildus ilgtermiņa finanšu līdzekļu piešķiršanu, AS Citadele banka ir gatava noslēgt vienošanos par aizdevumu atmaksu ilgtermiņā, norāda AS Grobiņa.

Tā kā līdz šā gada 20. aprīlim nebija pabeigts darbs pie ilgtermiņa finanšu līdzekļu aizdevuma līgumu noteikumu saskaņošanas, AS Citadele banka izsludinātās AS Grobiņa nekustamo īpašumu izsoles pārcēlusi uz 6.jūliju, lai tuvākajā laikā varētu pabeigt darbu pie ilgtermiņa finanšu līdzekļu aizdevuma līgumu noteikumu saskaņošanas.

AS Grobiņa sadarbībā ar AS Citadele banka un investoru ir paudušas pārliecību, ka ilgtermiņa finanšu līdzekļu aizdevuma noteikumu saskaņošana tuvāko nedēļu laikā tiks pabeigta, kā rezultātā plānots noslēgt gan vienošanos ar AS Citadele banka par aizdevumu atmaksu ilgtermiņā, gan saņemt ilgtermiņa finanšu viena miljona eiro apmērā, tādejādi veiksmīgi pabeidzot šī gada sākumā ar AS Citadele banka saskaņotā saistību restrukturizācijas projekta izpildi.