Foto

Hesburger atver pirmo restorānu Turcijā

Lelde Petrāne, 02.04.2014

Publicitātes foto.

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Hesburger, Somijas ātrās ēdināšanas ķēde, turpinot restorānu tīkla paplašināšanu un attīstību, ir atvērusi pirmo Hesburger restorānu Turcijā, Alānijas pilsētā. Uzņēmuma investīcijas jaunatklātajā restorānā sasniedz pusmiljonu eiro.

Ieva Salmela, Hesburger starptautiskās attīstības direktore, norāda: «Restorāns atvērts Alānijas pilsētā, jo tā ir mūsu uzņēmējdarbības modelim atbilstoša lieluma kūrortpilsēta, turklāt to iecienījuši tūristi no visas pasaules. Tas ir arī stratēģisks lēmums – mūsu klienti no Somijas un Baltijas valstīm bieži izvēlas Alāniju par brīvdienu galamērķi. Tajā pašā laikā arī orientēsimies uz jaunu klientu piesaistīšanu, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem pazīstamo, Turcijas virtuvei raksturīgās garšas ēdienu.»

Ēdienkarte ir papildināta ar vietējo iedzīvotāju iecienītajām garšām, piedāvājot divus jaunus burgerus – Köfte Hesburgeru un Köfte siera burgeru.

Somijā dibinātais ģimenes uzņēmums Hesburger savu darbību sāka 1966. gadā, kad Naantali pilsētā atvēra pirmo grila kiosku. Pirmais ātrās ēdināšanas restorāns ar nosaukumu Hesburger tika atvērts 1980. gadā Turku. Šobrīd Latvijā ir 38 Hesburger restorāni, 17 no tiem atrodas Rīgā, bet 21 – Latvijas reģionu lielākajās pilsētās.