Pārtika

Ierosināts FF Foods tiesiskās aizsardzības process

Lelde Petrāne, 23.01.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Maksātnespējas datu bāzē atrodamā informācija liecina, ka šā gada 22. janvārī SIA FF Foods ierosināts tiesiskās aizsardzības process, vēsta klientuportfelis.lv.

SIA FF Foods ar 2012. gada 1. jūliju nodrošina pārvaldības sistēmu visiem meitas uzņēmumiem, veicot visas administratīvās funkcijas personāla vadībā, mārketingā, zīmolu vadībā, pārdošanā un loģistikā. Produkciju ar LANGO zīmolu ražo SIA LRD Ražotne un produkciju ar IĻĢUCIEMA MAIZNĪCA KONDITOREJA zīmolu – SIA IMK Ražotne, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

FF Foods ir 2010. gada vasarā dibināts uzņēmums, kura kapitāldaļas patlaban savā starpā dala Ilze Fraimane un Lūcija Meijere. Pirmos divus darbības gadus uzņēmums bijis zināms ar nosaukumu SIA FF Investments.

Pēdējais gada pārskats, ko iesniedzis ēdienu ražotājs, ir par tā darbību 2012. gadā, kad FF Foods neto apgrozījums sasniedza 3,220 milj.EUR un uzņēmums nopelnīja 8,466 tūkst.EUR pēc nodokļu nomaksas, kas ir teju 50 reizes vairāk nekā iepriekšējā pārskata gadā. Uzņēmuma rentabilitātes rādītājs 2012. gadā bija 0,82, norāda Lursoft rīcībā esošie dati.

FF Foods ir vienīgais SIA FF Iepirkumi un SIA LRD Ražotne īpašnieks, kā arī vēl trīs citu uzņēmumu kapitāldaļu turētājs.