Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

USS Grupp, kas apvieno uzņēmumus, kuri Igaunijā nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un drošības pakalpojumu sniegšanu, iegādājas apsardzes pakalpojumu biznesu Igaunijā un Latvijā no vienas no pasaulē lielākajām apsardzes kompānijām Securitas.

USS Grupp kļūst par 100% īpašnieku Securitas uzņēmumiem Igaunijā un Latvijā. Puses ir vienojušās, ka darījuma summa paliks konfidenciāla.

USS Grupp valdes loceklis Tarmo Keskila (Tarmo Keskküla) sacīja, ka Securitas apsardzes biznesa iegāde Igaunijā un Latvijā veicinās drošības pakalpojumu tirgus attīstību Baltijas valstīs un pastiprinās konkurenci šajā nozarē. “Ar šo darījumu USS Grupp pirmoreiz ienāk Latvijas drošības un apsardzes biznesa tirgū. Grupā ietilpstošā kompānija USS Security pēdējos gados ir visstraujāk augošais apsardzes uzņēmums Igaunijā. Mūsu mērķis ir paplašināt darbību arī Latvijā. Tāpat darījums ļaus ieviest un lietot jaunu vienotu zīmolu, lai optimāli izmantotu uzņēmumu kopējo potenciālu,“ skaidroja T. Keskila.

Latvijas uzņēmuma Securitas klientiem visi esošie līgumi paliks līdzšinējā formā un notikušais darījums nenesīs nekādas līgumattiecību izmaiņas. Turklāt jaunais īpašnieks neplāno tuvākajā nākotnē ieviest arī būtiskas izmaiņas Securitas struktūrā un darbinieku štatā. “Securitas darbinieki ir lieliski speciālisti savā jomā, un man ir prieks, ka mēs turpināsim virzīties uz priekšu kā vienota komanda. Apvienojot USS Security IT risinājumus un Securitas komandas zinātību digitalizācijas jomā, tās ilggadējo globālo pieredzi un kompetenci drošības tehnoloģiju jomā, mēs spēsim piedāvāt saviem klientiem labākos risinājumus un teicamu apkalpošanu,” sacīja T. Keskila.

Komentāri

Pievienot komentāru