Investors

Indexo padomi turpmāk vadīs Valdis Vancovičs

Db.lv, 17.08.2018

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības Indexo vadībā un pārvaldībā veiktas izmaiņas - līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Henriks Karmo aktīvāk iesaistīsies uzņēmuma ikdienas darbā, pievienojoties tā valdei.

Savukārt uzņēmuma padomes darbu turpmāk vadīs Valdis Vancovičs, kurš līdz šim bija padomes loceklis.

Valdis Vancovičs ir viens no Indexo dibinātājiem, ilggadējs TELE2 valdes priekšsēdētājs, Latvijas Telekomunikāciju asociācijas valdes loceklis un viceprezidents. Padomē turpina darbu Normunds Bergs, Renāts Lokomets, Pāvels Šnejersons, Svens Dinsdorfs un Edgars Zālītis.

«Gadā kopš Indexo starta esam paveikuši daudz. Pensiju pārvaldības tirgū beidzot ir konkurence, būtiski labāka ir atklātība nosacījumos, tiek aktīvi virzītas citas pozitīvas izmaiņas – piemēram, 2. pensiju līmeņa kapitāla mantojamība. Padome arī turpmāk atbalstīs un sekmēs augsti profesionālās Indexo vadības komandas iesākto darbu,» komentē Valdis Vancovičs.

Indexo valdē turpinās strādāt valdes priekšsēdētājs Valdis Siksnis un izpilddirektors Toms Kreicbergs. Līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Henriks Karmo valdei pievienojas ar mērķi aktīvāk iesaistīties Indexo ikdienas darbā. Viņš ieņems par aktīvu uzskaiti un grāmatvedību atbildīgā valdes locekļa amatu, nomainot Indexo līdzdibinātāju Druvi Mūrmani, kurš šo amatu savas aizņemtības dēļ atstāja jūnijā. Iepriekš Karmo ir bijis LHV investīciju bankas partneris Latvijā un Igaunijā, kā arī ir viens no Igaunijas zemu izmaksu pensiju fonda Tuleva līdzdibinātājiem.

Komentāri

Pievienot komentāru