Mazumtirdzniecība

Intara Busuļa mammas kafejnīcu apciemo pat tūristi no Krievijas

Monta Glumane, 07.05.2018

Foto: facebook.com/IKESERIKA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Jau nedaudz vairāk kā gadu mūziķa Intara Busuļa mamma Talsos atvērusi veikalu - kafejnīcu IK «ESERIKA». Mūziķa mamma biznesa portālam db.lv atzīst, ka dēla atpazīstamība noteikti palīdz biznesa attīstībai.

«Pavisam nesen uz Talsiem speciāli bija atbraukuši pat tūristi no Krievijas. Viņi gribēja redzēt vietu, kur Intars dzimis un audzis,» atklāj Ērika Busule. Vairums apmeklētāju kafejnīcā ierodas, jo zina, ka viņa ir Intara Busuļa mamma.

Aizvadīto gadu biznesā E.Busule raksturo kā normālu. Veikalā-kafejnīcā kundze strādā viena un to visbiežāk apmeklē vietējie - blakus atrodas skola, ugunsdzēsēju depo, bet siltajā sezonā - arī tūristi.

«Man ir tādas preces, kas nav citur. Piemēram, veikalā par mazāku cenu var iegādāties visus Intara diskus,» saka mūziķa mamma. Kundze atzīst, ka ir Talsu patriote, tāpēc veikalā - kafejnīcā iespējams iegādāties, piemēram, piena produktus, kurus ražo «Talsu piensaimnieks». Viņasprāt, arī cenas nav augstākas kā citur.

Šobrīd kafejnīcā pieejami divi galdiņi, bet pavisam drīz plānots atvērt arī āra terasi ar nojumi. Intara Busuļa mamma pastāsta, ka šī nodarbošanās viņai ir vairāk kā hobijs, nevis peļņas gūšana. Un saka, ka vienmēr var būt labāk.

Savā dzimšanas dienā, 2.maijā mammas kafejnīcu bija ieradies apmeklēt arī Intars Busulis. Viņa mamma saka, ka mūziķis atrod laiku, lai atbrauktu iedzert kafiju un apēst Talsu rausi.