Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamā īpašuma attīstītājs Baltic Investment Group (BIG) ir uzsācis jaunas daudzdzīvokļu ēkas celtniecību Ieriķu ielā, Rīgā, informē uzņēmumā.

Kopējās investīcijas plānotas 3,5 miljonu eiro apmērā.

Piecstāvu ēkā, kuru plānots pabeigt 2022.g. vasarā, būs 36 dažādas platības dzīvokļi, 20 pazemes un 20 virszemes autostāvvietas, nelielam parkam līdzīga zaļā zona, rotaļu laukums, kā arī attīstīta infrastruktūra.

Projekta nosaukums “Ieriķu spāres” atspoguļo divas Rīgas nākotnes ēkas unikālās iezīmes - modernu arhitektūras risinājumu, atvērtās koka spāru konstrukcijas un fokusu uz dabīgo izejmateriālu izmantošanu projekta celtniecībā.

“Mājokļa izmaksas jaunajā projektā nebūs lielas un īpašuma iegādes cenas būs atbilstošas vidējo cenu kategorijai. Piemēram, dzīvoklim ar pilnu apdari, parketa grīdām, augstas kvalitātes logiem, akmens masas flīzēm un citiem dabiskajiem apdares materiāliem, kv.m., izmaksas būs sākot no 1.8 tūkst. eiro,” teic BIG grupas valdes loceklis Ļevs Golands.

Projekta autoru ieskatā Rīgas pilsētas centrā jaunceltnes, ar līdzīgi sakārtotu un pieejamu infrastruktūru, šobrīd tirgū pieejamas nav.

Arhitektūras risinājums - atvērtas koka spāres, kas atrodas virs pēdējā stāva terasēm ļauj, piemēram, uz terases audzēt vīnogas un citus augus, kā arī izveidot zaļu telpu praktiski pilsētas centrā.

“Pandēmija, kas ir skārusi visu pasauli, ir mainījusi pircēju prasības pēc mājokļiem pilsētā. Mājoklim ir jābūt plašam, videi draudzīgam, ar piekļuvi savai privātai teritorijai. Cilvēki novērtēja šīs īpašības, kad viņiem bija jāpavada vairākas nedēļas, pat mēneši izolācijā, gandrīz kā ieslodzījumā, taču mēs esam pārliecināti, ka arī pēc epidēmijas šīs prasības attiecībā uz mājokļiem turpināsies”, pauž BIG pārdošanas vadītājs Ralfs Gaubšteins.

Baltic Investment Group Latvijas tirgū darbojas kopš 2009. gada. Kopumā uzņēmums Rīgas un Jūrmalas centrālajos rajonos ir uzbūvējis vairāk kā 11 000 kv.m. dzīvojamo platību un 3 000 kv.m. komercplatību.

Komentāri

Pievienot komentāru