Jaunākais izdevums

Izbeigts auto tirgotāja SIA "Karlo Motors" tiesiskās aizsardzības process, liecina Lursoft dati.

Tas izbeigts, jo tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu nav atbalstījis Maksātnespējas likuma 42.panta trešajā daļā noteiktais kreditoru vairākums.

Maksātnespējas likums nosaka, ka tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāns ir saskaņots, ja to atbalsta nodrošināto kreditoru grupā – tie nodrošinātie kreditori, kuru galvenie prasījumi kopumā veido divas trešdaļas no kopējās nodrošināto kreditoru galveno prasījumu summas, ar parakstu apliecinot savu piekrišanu; nenodrošināto kreditoru grupā – tie nenodrošinātie kreditori, kuru galvenie prasījumi kopumā veido vairāk nekā pusi no kopējās nenodrošināto kreditoru galveno prasījumu summas, ar parakstu apliecinot savu piekrišanu.

Auto tirgotāja SIA "Karlo Motors" tiesiskās aizsardzības process tika ierosināts 2019.gada 29.novembrī.

"Lursoft" pieejamā informācija rāda, ka SIA "Karlo Motors" 2018.gadā apgrozīja 7,59 miljonus eiro un gadu noslēdza ar 1,79 miljonu eiro zaudējumiem. 2017.gadā auto tirgotājs apgrozīja 23,37 miljonus eiro, bet 2016.gadā – 28,29 miljonus eiro.

Kā iesniegtajā pārskatā norādījis uzņēmums, apgrozījuma kritums pret iepriekšējiem gadiem saistīts ar līguma izbeigšanu ar "Škoda Auto" par automašīnu tirdzniecību un galvenā kreditora "ABLV" likvidācijas procesu, kas ierobežoja iespēju saņemt īstermiņa aizdevumus mazlietotu automašīnu iepirkumu veikšanai. Tāpat arī SIA "Karlo Motors" zaudēja pirmās instances tiesā VID uzrēķina prasību.

Š.g. janvāra beigās SIA "Karlo Motors" bija reģistrēts 1,48 milj.EUR liels nodokļu parāds. Uzņēmumam arī reģistrēti divi VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes nodrošinājumi, kas uzņēmumam liedz reģistrēt komercķīlas, tās pārreģistrēt, pārjaunot un grozīt.

SIA "Karlo Motors" kapitāldaļu turētāji ir Kārlis Bole (68,81%), Sergejs Ļesnojs (15,59%) un Aivars Apkalns (15,59%).

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu parādu piedziņas pārvalde piemērojusi jaunu nodrošinājumu automobiļu tirgotājam SIA «Karlo Motors», ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Uzņēmumam 23. septembrī reģistrēts aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai. SIA «Karlo Motors» uz šī gada 7. septembri bija izveidojies nodokļu parāds 467 tūkstošu eiro apmērā.

Šis ir jau otrais SIA «Karlo Motors» piemērotais nodrošinājums, liecina «Lursoft» izziņa; joprojām ir spēkā Valsts ieņēmumu dienesta 2017. gadā uzņēmumam piemērotais nodrošinājums.

SIA «Karlo Motors» dibināts 2001. gadā, un uzņēmums ir oficiālais «Citroen» markas automašīnu pārstāvis Latvijā. Tā lielākais dalībnieks ar 68,8% daļu ir Kārlis Bole, bet pa 15,6% daļu katram pieder Aivaram Apkalnam un Sergejam Ļesnojam.

2018. gadā SIA «Karlo Motors» neto apgrozījums bija 7,590 miljoni eiro, un uzņēmums strādāja ar zaudējumiem, kas sasniedza 1,795 miljonus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazumtirdzniecība

Karlo motors ierosināts tiesiskās aizsardzības process

LETA, 03.12.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ierosinājusi SIA "Karlo motors" tiesiskās aizsardzības procesu, liecina Maksātnespējas reģistra publiskotā informācija.

Tiesiskās aizsardzības process "Karlo motors" ierosināts piektdien, 29.novembrī.

Tādējādi atbilstoši regulējumam kompānijai būs jāizstrādā tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāns, kas jāsaskaņo ar kreditoru vairākumu un jāiesniedz tiesā apstiprināšanai.

Pēc "Firmas.lv" datiem, 2019.gada 26.novembrī "Karlo motors" bija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parāds 728 915 eiro apmērā. Tāpat kompānijai bija aktuāli divi nodrošinājumi - ar VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes 2019.gada 19.septembra lēmumu piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, savukārt ar VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes Pirmās piedziņas daļas 2017.gada 10.marta lēmumu piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai.

Komentāri

Pievienot komentāru