Dzīvesstils

Jahovičs kļuvis par jauno Latvijas čempiones VEF Rīga direktoru

LETA, 29.03.2018

«VEF Rīga» direktors Gatis Jahovičs

Foto: Leta

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pēc Latvijas čempionvienības basketbolā «VEF Rīga» direktores Lailas Spaliņas lēmuma atstāt šo amatu kluba valde par jauno direktoru apstiprinājusi profesionālās basketbola skolas «VEF Rīga» direktoru, bijušo valstvienības spēlētāju Gati Jahoviču.

«Pēc 11 gadiem «VEF Rīga» esmu nolēmusi atgriezties politikā,» pavēstījusi Laila Spaliņa, kura vienlaikus saglabās vietu kluba valdē un turpinās pārstāvēt «VEF Rīga» arī Latvijas Basketbola savienības padomē. G.Jahovičs direktora pienākumus sāks pildīt ar 1.aprīli.

Jaunais «VEF Rīga» direktors Gatis Jahovičs bija pirmais Latvijas valstsvienības spēlētājs, kurš savulaik pievienojās «VEF Rīga» sastāvam. Savā klubu karjerā divus metrus garais uzbrucējs lielākoties pārstāvējis vadošos Rīgas klubus - «VEF Rīga», «ASK Rīga», «Skonto». Trīs gadus Jahovičs pavadīja ārzemēs, spēlējot vienā no pazīstamākajiem Polijas klubiem Vloclavekas «Anwil». Karjeras noslēdzošajā sezonā Gatis spēlēja arī «Barons/LDz» un «Liepāja/Triobet». Visilgāko laiku Jahovičs aizvadīja tieši «VEF Rīga», šajā laikā trīs reizes kļūstot par Latvijas čempionu.

«VEF vārds man ir īpašs. Savā basketbolista karjerā ilgāko laiku nospēlēju tieši «VEF Rīga» komandā. Palikušas daudzas patīkamas atmiņas. Kopīgi izcīnījām gan vairākus Latvijas čempiontitulus, gan panācām VEF vārda atpazīstamas izveidošanu uz Eiropas skatuves, pateicoties startam Eiro kausos un VTB Vienotajā līgā. Pēc spēlētāja karjeras noslēguma sekoja iespēja palikt VEF sistēmā, kļūstot par VEF skolas direktoru. Patīkami, ka ir sekojis nākamais loģiskais solis - kļūšana par «VEF Rīga» direktoru. Apvienošu šos pienākumus ar VEF skolas direktora amatu, tas būs liels izaicinājums. Darbības mērķis ir skaidrs - nostiprināt VEF vārda pozīcijas un tā konkurētspējas vairošana. Tā būs arī liela atbildība, jo VEF ir viens no visu laiku lielākajiem zīmoliem Latvijas basketbolā,» skaidro «VEF Rīga» direktors Gatis Jahovičs.