Pakalpojumi

Kāro pēc «svaigi ceptām» svinību vietām

Linda Zalāne, 22.09.2016

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Jauna svinību vieta karstākajā slavas saulītē gozējas pirmo gadu pēc atklāšanas, tad pieprasījums var pārsniegt šo telpu iespējas, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Iecienītāko pasākumu rīkošanas vietu tops mēdz mainīties atkarībā no tā, kādas telpas konkrētajā gadā ir no jauna izveidotas, atjaunotas vai restaurētas. Šādu vietu nebūt nav daudz, tādēļ jaunpienācēji tiek sagaidīti ar interesi, kas vainagojas ar pieprasījumu.

«Veiksmīgi darbojoties un rūpējoties par savu reputāciju, jebkurai jaunai pasākuma norises vietai nevajadzētu satraukties par pieprasījumu vismaz trīs līdz piecus gadus pēc darbības sākuma. Spilgts piemērs ir restorāns Klīversala un Latvijas Nacionālā bibliotēka kopumā, kura jau kopš atvēršanas ir bijusi populāra pasākumu vieta. Tā kā karstajos datumos vairums no interesentiem telpas saviem pasākumiem neieguva, tad tās tika rezervētas jau gadu un pat divus uz priekšu,» raksturo 3K Management radošais direktors un mārketinga vadītājs Edgars Kuzmanis.

Šogad uzmanības centrā ar atgriešanos apritē noteikti jāmin Melngalvju nams. Greznas telpas, vairākas zāles un perfekta atrašanās vieta, kā arī fakts, ka vēl nesen tur atradās Latvijas Valsts prezidenta darba vieta, to padara pieprasītu svētku organizēšanai. Iecienīti ir arī visi pēdējos gados atjaunotie Rīgas muzeji – Rīgas Motormuzejs, Nacionālais mākslas muzejs –, kā arī reģionālās koncertzāles.

Visu rakstu Kāro pēc «svaigi ceptām» svinību vietām lasiet 22. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Šodien laikrakstā Dienas Bizness - pielikums Pasākumu organizēšana!