Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kosmētikas ražotājs SIA "Kinetics Nail Systems" plāno akciju publisko piedāvājumu biržā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Uzņēmums izsludinājis divus iepirkumus par juridiskajām un finanšu konsultācijām sākotnējā publiskā akciju kapitāla piesaistei līdz trīs miljonu eiro apmērā.

Juridisko konsultāciju iepirkuma paredzamā līgumcena ir 36 500 eiro, bet finanšu konsultāciju iepirkuma paredzamā līgumcena ir 128 000 eiro. Abu plānoto līgumu izpildes termiņš ir 2023.gada jūnijs. Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 11.februārim.

Uzņēmumā skaidro, ka akciju sākotnējais publiskais piedāvājums biržā plānots aptuveni pēc diviem gadiem.

Uzņēmums startam biržā saņems Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu, jo ir viens no atlasītajiem uzņēmumiem Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) projektu atlasē atbalsta pasākumā "Atbalsts mazo, vidējo komersantu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos".

CFLA informācija liecina, ka kopējās "Kinetics Nail Systems" finansējuma piesaistes izmaksas būs 199 045 eiro, no tām attiecināmās izmaksas - 164 500 eiro. Projektam piešķirtais ES fondu līdzfinansējums ir 82 250 eiro. Paredzēts, ka projekta rezultātā tiks piesaistīts privātais finansējums 3 116 795 eiro apmērā.

Projekta apraksta informācija liecina, ka 90% no visas pārdotās produkcijas "Kinetics Nail Systems" saražo pats, bet 95% no visas produkcijas "Kinetics Nail Systems" eksportē. Uzņēmums darbojas pēc B2B principa. Lielākie sadarbības partneri ir Kanāda, Krievija, Eiropas valstis. Uzņēmums šobrīd nodrošina darba vietas aptuveni 150 cilvēkiem.

"Kinetics Nail Systems" 2020.gadā strādāja ar 6,898 miljonu eiro apgrozījumu un guva 540 536 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmums dibināts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 307 037 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir SIA "ASE Consulting", kuras vienīgais īpašnieks ir Andžejs Stenclavs.

Komentāri

Pievienot komentāru