Mazumtirdzniecība

Latvijas 1.rokkafejnīca maina stilu

Vēsma Lēvalde, 10.10.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas 1. rokkafejnīca Liepājā mainījusi interjeru un koncepciju. Savukārt Rīgā Rokkafejnīcu plānots atvērt novembrī.

Liepājas Rokkafejnīcas jaunā interjera autors ir pats līdzīpašnieks Raivo Mediņš sadarbībā ar kafejnīcas menedžeri Maiju Kalniņu un personālu. Līdz ar interjera maiņu mainīsies arī kafejnīcas koncepcija, Db.lv atklāja Latvijas 1. rokkafejnīcas dibinātāji Raivo un Mareks Mediņi. Uz koncepcijas maiņu mudinājusi augošā konkurence un arvien mazākais iedzīvotāju skaits Liepājā. «Kad cilvēku bija daudz, mēs nevarējām atļauties nekādu smalko interjeru, burzmā to vienkārši sabojātu. Tagad, kad apmeklētāju mazāk, varam atļauties spēli ar telpu, ar mēbelēm, ar ekspozīciju,» Db.lv stāstīja Mareks Mediņš.

Jaunajā interjerā parādījusies skatuve kafejnīcas 2. stāvā, kluba tipa galdiņu izkārtojums, kas ļauj omulīgāk justies vidējās paaudzes apmeklētājiem. Ekspozīcijā papildus ir izveidoti Mārtiņa Freimaņa un Jāņa Groduma «stūrīši». Plānots, ka kafejnīca ik ceturtdienu rīkos īpašu koncertciklu, kurā dominēs mazāk «roķīga» programma - dziedošie aktieri, sakrālais mūziķis Haralds Sīmanis, Db.lv pastāstīja Rokkafejnīcas menedžere Maija Kalniņa.

Savukārt Latvijas 1. Rokkafejnīca Rīga Reiterna namā varētu sākt darbu novembrī, atklāja M. Mediņš. Tomēr viņš pieļāva, ka licencēšana un citi birokrātiskie procesi varētu šo termiņu pagarināt. Aizvadītajā vasarā Rokkafejnīca guvusi panākumus Jūrmalā, un ienesīgā sezona ļāvusi brīvāk padomāt par attīstības koncepciju. «Ķīnieši, krievi vai latvieši, visi nāca uz Jūrmalas kafejnīcu un centās nofotografēties pie lielās ģitāras vai Ainara Virgas attēla,» apgalvoja R. Mediņš. Oktobrī Latvijas 1. rokkafejnīca svin deviņu gadu pastāvēšanu, un tās īpašnieki cer, ka 10.jubileju izdosies sagaidīt visās trīs pilsētās - Liepājā, Rīgā un Jūrmalā.

Komentāri

Pievienot komentāru