Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Engurē bāzētais luksusa katamarānu ražotājs O Yachts ir izstrādājis Class 5 katamarāna dizaina un tehnisko koncepciju, kas tiks prezentēta Kannu Jahtu izstādē šī gada septembrī, savukārt ražošana tiks uzsākta oktobrī, lai katamarānu varētu nolaist ūdenī jau 2016. gada sezonā, informē uzņēmumā.

Jaunais modelis ir balstīts uz Laurent Bourgnon radīto trīs korpusu koncepciju, kurā vidējais korpuss jeb čaula nesaskaras ar jūras virsmu, un Clifford Denn dizainu. Katamarāna masts ir novietots aizmugurējā daļā, nodrošinot vairāk izmantojamas vietas kabīnē, labāku pārredzamību no kokpita un stabilāku kustību.

Class 5 ir 17 metru garš un 13,5 tonnas smags katamarāns, kas ar pasažieriem un kravu var sasniegt 17,5 tonnu svaru.

«Class 5 ir radīts garākiem jūras ceļojumiem pāriem vai ģimenēm, jo kuģa vadīšana ir iespējam arī bez atsevišķa kapteiņa piesaistes,» skaidro O Yachts pārstāve, uzņēmēja Aiva Vīksna. Katamarāna aptuvenās izmaksās plānotas viena miljona eiro apmērā.

Katamarāna dzīvojamā platība ir 35 m2, tā tiek pilnībā iekārtota pēc īpašnieku individuāla pasūtījuma. Modelī apvienots viss nepieciešamais lieliskam braucienam, tostarp gaisa kondicionieris, atpūtas zona lielam cilvēku skaitam, vieta niršanas un citam aprīkojumam.

Uzņēmums O Yachts dibināts 2012. gadā, tas nodarbojas ar ekskluzīvu katamarānu būvniecību kuģubūvētavā Engurē, orientējoties uz starptautisko tirgu.

Komentāri

Pievienot komentāru