Tehnoloģijas

Latvijas spēļu izstrādātāja Beetroot Lab pasaules līmeņa veiksmes stāsts

Db.lv, 03.06.2021

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas spēļu izstrādātāja "Beetroot Lab" radītā mobilā spēle “Dystopia: Contest of Heroes” ir kļuvusi par pasaules līmeņa Latvijas veiksmes stāstu 2021.gadā un visu laiku veiksmīgāko mobilo stratēģijas spēli, kas radīta Eiropā.

Par spēles varoni, reklāmas seju un partneri kļuvis UFC cīņu čempions Konors Makgregors, kurš šobrīd ir viens no populārākajiem sportistiem pasaulē.

Kopš spēles izlaišanas visā pasaulē pērn novembrī, tā guvusi milzīgus panākumus un piesaistījusi spēlētāju uzmanību visā pasaulē. Huawei to ir nosaucis par labāko mobilo stratēģijas spēli Eiropā, tā ir pieminēta Apple App Store lietotņu veikala sadaļā “Top-5 Games We Love” (angļu val. Piecas iemīļotākās spēles) un parādīta Google Play un Samsung App Store lietotņu veikalu galvenajās lapās.

Konors Makgregors ar Dystopia ir ceļā uz 2021. gada labākās spēles balvas titula iegūšanu pasaulē

Spēle tika izlaista visā pasaulē vairāk nekā 20 valodās 2020. gada 18. novembrī, sadarbojoties ar cīņas sporta zvaigzni un starptautisko fenomenu Konoru Makgregoru un Paradigm Sports Management.

Šogad darbību uzsāks masveida tiešsaistes daudzspēlētāju turnīra platforma, kuru vadīs pats Konors. Ikdienas individuālie un dueļu turnīri ļaus spēlētājiem iegūt episkas balvas spēlē, savukārt iknedēļas un mēneša turnīri kalpos kā kvalifikācija ikgadējam turnīram ar fiziskām balvām, tostarp parakstītām precēm, tikšanos ar Konoru Makgregoru, Lamborghini un naudas balvas desmitiem un simtiem tūkstošu dolāru vērtībā.

"Mēs nevarētu būt vēl lielākā sajūsmā par šo spēli un šo sadarbību," sacīja Dāvis Ziediņš, Beetroot Lab līdzdibinātājs. “Konors Makgregors ir parakstījis potenciāli ienesīgāko daudzgadīgo sportistu / slavenību licencēšanas līgumu mobilo spēļu vēsturē. Viņš ir pasaules mēroga zvaigzne, un viņš palīdzēs Dystopia gūt lielus panākumus.”

"Bijām vēlējušies un plānojuši ienākt vairāku miljardu dolāru mobilo spēļu nozarē kopā ar savu klientu un biznesa partneri Konoru Makgregoru. Mēs ar nepacietību gaidām, kad šo saistošo un aizraujošo spēli varēsim piedāvāt gan Konora, gan spēļu faniem visā pasaulē,” sacīja Kilais Reinfelds, Paradigm Sports prezidents.

"Vispirms es iekaroju cīņas pasauli, pēc tam viskija pasauli, un tagad es pārņemšu mobilo spēļu nozari, kurā es esmu iekšā," tā par spēli pats Konors Makgregors.

Atšķirībā no citām stratēģijas spēlēm, Dystopia: Contest of heroes pamatprincips būs globāls daudzspēlētāju turnīrs. Spēlētāji no visas pasaules sacentīsies par episkām spēles balvām un iespēju laimēt desmitiem un simtiem tūkstošu dolāru vērtas balvas. Konora Makgregora īpašā gada turnīra uzvarētājs saņems Lamborghini ar autogrāfu un tikšanos ar pašu Makgregoru.

"Paredzams, ka pasaules mobilo spēļu industrijas ieņēmumi pieaugs par 13,3% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, sasniedzot 77,2 miljardus ASV dolāru visā pasaulē līdz 2020. gada beigām. Tas veido 48% no kopējiem spēļu ieņēmumiem visā nozarē; ievērojami apsteidzot konsoles, datoru un pārlūka spēles,” sacīja Ziediņš. "Pamatojoties uz monetizācijas datiem, kas saņemti gadu ilgā soft launch fāzē, tiek lēsts, ka Dystopia: Contest of Heroes potenciālie ieņēmumi 24 mēnešu laikā ir 225 miljoni ASV dolāru."

"Beetroot Lab ir komanda, pieredze un infrastruktūra, lai maksimāli palielinātu Konora ikonas statusu, un sasniegtu pasaules mēroga panākumus," piebilda Paradigm Sports klientu apkalpošanas direktors Marks Rūnijs.

Komentāri

Pievienot komentāru