Ražošana

Lauma Fabrics pirmajā pusgadā 21% apgrozījuma pieaugums

Zane Atlāce - Bistere, 14.07.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums Lauma Fabrics šī gada pirmo pusgadu, salīdzinot ar pagājušo gadu, noslēdz ar 21% apgrozījuma pieaugumu. Salīdzinot ar pagājušo gadu, ir nostabilizējies Krievijas tirgus, kā arī ir pieaugusi realizācija uz rietumu tirgu, informē Lauma Fabrics valdes priekšsēdētājs Edijs Egliņš.

Uz rietumu tirgu uzņēmums šobrīd realizē aptuveni trešo daļu no saražotās produkcijas. Lai palielinātu realizāciju, uzņēmums pagājušajā gadā būtiski palielināja mārketinga aktivitātes dažādās valstīs organizējot prezentācijas, konferences, kā arī piedaloties izstādēs un forumos. Uzņēmuma produkcija tiek prezentēta izstādēs Maskavā, Parīzē, Lionā, Varšavā, Kijevā, Minhenē, Astanā un Šanhajā.

Šobrīd uzņēmums eksportē 85% no saražotās produkcijas uz vairāk kā 20 dažādām valstīm. 2016. gadā uzņēmums plāno sasniegt 32,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% vairāk nekā iepriekšējā gadā un plāno investīcijās novirzīt 806 tūkst. eiro.

Lielākā daļa no uzņēmuma pēdējo gadu peļņas tika novirzīta krāsošanas ceha rekonstrukcijai, kas kopumā uzņēmumam izmaksāja 6 miljonus eiro. Šobrīd rekonstrukcija ir pabeigta un jaunais krāsošanas cehs būtiski uzlabo uzņēmuma konkurētspēju un energoefektivitāti.

Komentāri

Pievienot komentāru