Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Patlaban jauno Apple viedtālruņu īpatsvars no kopējās masas ir samērā niecīgs, bet jau manāma tendence, ka lielā izmēra iPhone 6 Plus cilvēki iegādājas retāk nekā mazāko iPhone 6, liecina analītikas rīka Mixpanel Trends dati.

Trīs dienas pēc abu ierīču prezentācijas 19.septembrī joprojām aptuveni 96% no Apple viedtālruņiem ir vecie modeļi. Jauno ierīču tirgus daļa no visiem Apple viedtālruņiem mainās ik stundu, bet jau tagad secināms, ka lielajam iPhone 6 Plus ir grūtības ieinteresēt Apple cienītājus.

Jaunie modeļi patlaban aizņem ap 3% līdz 4% no visiem Apple viedtālruņiem. No šī skaita Apple lielākais izaicinājums - iPhone 6 Plus - ir tikai pusprocenta apmērā un aug ļoti lēni.

Jau ziņots, ka Apple pagājušajā otrdienā prezentēja jaunākos viedtelefonu modeļus, kas ieguvuši nosaukumus iPhone 6 un iPhone 6 Plus, bet to ekrānu izmēri ir attiecīgi 4,7 collas (11,9 centimetri) un 5,5 collas (14 centimetri). Vairāki tehnoloģiju apskatnieki uzsvēruši, ka viens no iPhone veiksmes cēloņiem varētu būt telefonu parocīgais izmērs, kas tos ļauj ērti izmantot ar vienu roku. Izskanējušas bažas, ka ar jauno produkciju Apple šo priekšrocību varētu pazaudēt.

Abi telefoni aprīkoti ar Apple izstrādātajiem procesoriem A8, kas, kā apgalvo kompānija, to veiktspējas ātrumu palielina par 25%. Tāpat jaunajiem iPhone modeļiem ir uzlabota izšķirtspēja.

Komentāri

Pievienot komentāru