Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS "Lauma Lingerie" valdes locekle Linda Matisone atstājusi uzņēmuma vadītājas amatu, liecina Matisones paziņojums vietnē "Facebook".

Matisone norāda, ka izlēmusi uz laiku pārtraukt darbošanos uzņēmējdarbībā un noslēdz 17 gadus ilgušo darbu "Lauma Lingerie" valdē kā vienīgā valdes locekle.

Vienlaikus Matisone ierakstā pauda pateicību uzņēmuma akcionāriem, darbinieku komandai, klientiem, piegādātājiem, kā arī sadarbības partneriem.

Savukārt portāls "liepajniekiem.lv" vēsta, ka Matisone saņēmusi piedāvājumu rudenī startēt Saeimas vēlēšanās, kā viena no politisko partiju apvienības "Apvienotais saraksts - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija" kandidātēm.

Vienlaikus Matisone norāda, ka amata atstāšana uzņēmumā "Lauma Lingerie" nenozīmē to, ka ģeopolitisko norišu dēļ uzņēmumam klājas slikti. "Pieprasījums ir ļoti liels, uzņēmums strādā ar peļņu, un apgrozījuma pieaugums ir divciparu skaitļa lielumā," skaidro Matisone.

Tāpat portālā teikts, ka "Lauma Lingerie" akcionāri Matisonei piedāvājuši pēc pauzes uzņēmuma vadībā atgriezties.

Turpmāk "Lauma Lingerie" vadītājas pienākumus pildīs uzņēmuma finanšu direktore Lita Laugale.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Lauma Lingerie" apgrozījums pērn bija 4,857 miljoni eiro, savukārt kompānijas peļņa bija 652 065 eiro.

Kompānija "Lauma Lingerie" reģistrēta 2005.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 35 571 eiro.

Jau ziņots, ka šī gada jūlijā Uzņēmumu reģistrs oficiāli reģistrējis politisko partiju apvienību "Apvienotais saraksts - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija".

Lēmumu par apvienības dibināšanu un kopīgu startu 14.Saeimas vēlēšanās Latvijas Reģionu Apvienība pieņēma kongresā 28.maijā, Latvijas Zaļā partija - 11.jūnijā un Liepājas partija - 18.jūnijā.

Plānots, ka politisko partiju apvienība atklās savus sarakstu apgabalu līderus un iepazīstinās plašāk ar programmas stratēģiskajiem virzieniem šā gada 20.jūlijā.

Komentāri

Pievienot komentāru