Maxima Grupė obligācijas iekļauj Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā 

Nasdaq (NDAQ) paziņo, ka UAB Maxima Grupė obligācijas šodien, 2018. gada 14. septembrī tika iekļautas biržas Nasdaq Vilnius Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā, informē biržas pārstāvji.

Db.lv, 14.09.2018

Foto: LETA

Maxima Grupė, kurai ir mazumtirdzniecības veikalu tīkli Baltijas valstīs, Polijā un Bulgārijā, emitēto obligāciju vērtība sasniedza 300 miljonus eiro. Pieprasījumam pārsniedzot piedāvājumu, obligācijas iegādājušies vairāk nekā 60 investori no 14 valstīm - trešdaļa investoru no Ziemeļvalstu un Baltijas reģiona, bet pārējie no citām Rietumeiropas valstīm. Obligāciju gada procentu likme ir 3,25% ar kupona izmaksu reizi gadā. To dzēšanas termiņš ir 2023. gada 13. septembrī. Obligācijas vienlaicīgi tiek iekļautas fondu biržās Nasdaq Vilnius un Euronext Dublinā.

«Ar gandarījumu sveicam Maxima Grupė Nasdaq Baltijas kapitāla tirgū. Šis ir pirmais Lietuvas uzņēmums, kas veiksmīgi īstenojis tik lielu obligāciju emisiju,» saka Nasdaq Vilnius prezidents Saulius Malinauskas.

«Vietējo un starptautisko investoru uzticība ir ļoti nozīmīga Maxima Grupė. Realizējot veiksmīgu obligāciju piedāvājumu, Maxima Grupė ir sasniedzis briedumu, kas ļauj uzņēmumam izmantot tādus pašus finanšu instrumentus, kā izmanto citi Eiropas lielie mazumtirgotāji,» saka Maxima Grupė valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Dalius Misiūnas.

Jaunākais izdevums