Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

ASV investīciju fondu grupas "NCH" alternatīvo ieguldījumu fonds "NCH Baltics Opportunity Fund I AIF" ir iegādājies pirmo industriālo objektu 2,5 miljonu eiro vērtībā, Rīgā, Buļļu ielā, informē "NCH" pārstāvji.

Noliktavu komplekss Buļļu un Kleistu ielas krustojumā atrodas uz divu hektāru zemes īpašuma ar paplašināšanās iespēju nākotnē, un tā sastāvā ir noliktavu un biroju ēkas ar kopējo platību gandrīz 6000 kvadrātmetru.

"NCH Baltics Opportunity Fund I AIF" mērķa objekti ir B un C līmeņa industriālie un loģistikas īpašumi Baltijas reģiona lielākajās pilsētās.

“Mēs koncentrējamies uz industriāliem un loģistikas objektiem, kuriem nepieciešamas investīcijas, lai tos paceltu jaunā ilgtspējas standartu līmenī, samazinātu CO2 emisiju. Mūsu mērķis ir ieguldīt līdz 80 miljoniem eiro nākamo piecu gadu laikā,” atklāj fonda pārvaldnieka “NCH Baltics AIFP” valdes priekšsēdētājs Kārlis Cerbulis.

Fonda sākotnējo kapitālu ieguldījuši "NCH" un tās Latvijas vadības pārstāvji. Fonda pārvaldnieks "NCH Baltics AIFP" 2021.gada 13.jūlijā reģistrēts Finanšu un kapitāla tirgus komisijā kā alternatīvo ieguldījumu fonda pārvaldnieks.

ASV bāzētās "NCH" investīciju fondu grupas uzņēmumi attīsta nekustamo īpašumu projektus tādās Austrumeiropas valstīs kā Bulgārija, Latvija, Moldova, Rumānija, Grieķija, Albānija un Ukraina.

Kompānija "NCH Baltics AIFP" reģistrēta 2021.gada 26.maijā, un tās pamatkapitāls ir 123 000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "NCH Baltics AIFP" vienīgā īpašniece ir ASV kompānija "NCH Baltic Reboot LLC", bet patiesie labuma guvēji ir vairāki ASV pilsoņi. "NCH Baltics AIFP" valdes priekšsēdētājs ir Cerbulis, kā arī valdē strādā Ralfs Jansons, Edgars Līvmanis un Armands Plaudis.

Komentāri

Pievienot komentāru