Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai attīstītu darbību un palielinātu efektivitāti, Luminor banka piešķīrusi 2,75 miljonu eiro aizdevumu Zemgales ražošanas sabiedrībai LRS MŪSA.

Uzņēmums ražo lopbarību piena un cūkkopības nozarēm. Dzīvnieku barības ražošanā pamatā izmanto graudus, ko iepērk no zemniekiem un dažādiem kooperatīviem.

“Uzņēmuma ražotne atrodas netālu no Bauskas, taču nodrošina barības transportēšanu visā Latvijā. Aktīvi strādā, lai uzlabotu savas darbības efektivitāti. Kā, piemēram, pilnībā atjaunota rūpnīcas tehnoloģiskā līnija un palielināta rūpnīcas darbības energoefektivitāte. 2019. gadā tika investēti 3 miljoni eiro papildus graudu uzglabāšanas jaudās, ,kas rūpnīcai ļauj iepirkt, apstrādāt un uzglabāt graudus. Luminor aizdevums palīdzēs attīstīt uzņēmuma tālāku darbību un to dažādot, lai samazinātu dažādu tirgus svārstību ietekmi,” saka SIA LRS MŪSA valdes priekšsēdētājs Vigo Vilcāns.

Uzņēmumam pieder moderns graudu pirmapstrādes komplekss ar uzglabāšanas jaudu līdz 20000 tonnu. Tā kā piena un cūkkopības saimniecības kļūst arvien lielākas, pieaug pieprasījums pēc dažādām izejvielām un piedevām. Līdz ar to daudzas saimniecības pašas vēlas izgatavot savus barības maisījumus pēc noteiktām receptēm, un uzņēmums LRS MŪSA nodrošina dažādu barības komponentu piegādi.

“Pēdējo 10 gadu laikā liellopu un cūku ganāmpulku apjoms Latvijā nav būtiski mainījies, tas nozīmē, ka lopbarībai ir stabils noieta tirgus. Pateicoties ilggadīgai pieredzei, lopbarības ražošanas sabiedrība LRS MŪSA ir pierādījusi spēju nodrošināt augstu kvalitāti visiem piegādātajiem produktiem un veidot uzkrājumus arī situācijās, kad izejvielu tirgū notiek būtiskas izmaiņas, ilgtermiņa stratēģiskā domāšana ir ļoti būtiska uzņēmuma attīstībai. Ceram, ka bankas atbalsts uzņēmumam ļaus sasniegt jaunus biznesa mērķus,” pauž Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

Komentāri

Pievienot komentāru