Portāls apsveikuma kartiņu cienītājiem izturējis pirmās ugunskristības 

Aigas Dreimanes un Aivja Siliņa portāls sendletter.me apsveikuma kartiņu cienītājiem izturējis pirmās ugunskristības. Pakalpojums ir noderīgs tiem, kuriem steidzīgais dzīves ritms vai nepietiekamas iemaņas liedz pašrocīgi izgatavot apsveikuma kartiņu, taču ir vēlme iepriecināt tuviniekus un draugus tieši ar šādu rokdarbu.

Renāte Priede, 31.1.2013
1/9

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Pakalpojumu jaunieši piedāvā kopš 2012.gada oktobra, un aizvadītie Ziemassvētki bija gan pārbaudījums, gan apliecinājums idejas dzīvotspējai. Projekta ideja – pakalpojums ir vien trīs soļu attālumā – cilvēks izvēlas piemērotāko dizainu, ieraksta novēlējumu un adresātu, veic apmaksu internetbankā.

Lapā tiek norādīts esošo kartiņu skaits, izvēlēties var tikai no krājumā «noliktavā» esošajām – arī tas atvieglojot dzīvi Aigai, jo viņai nav visu nakti jālīmē trūkstošās. Pavisam individuāli pasūtījumi iespējami, savlaicīgi sazinoties un korporatīviem mērķiem (t.i., kartiņas tiek pasūtītas vairumā). Ikdienā klients var izvēlēties no tā, kas mājaslapā tiek piedāvāts, individuālas variācijas iespējamas kartiņu foniem, pamata papīra izvēlei (krāsai un faktūrai) un šleifes krāsai.

Visas kartiņas adresātiem tiek sūtītas ar A prioritāti – nedaudz dārgāk, bet tas nozīmē gan pasta piegādi vienas dienas laikā, gan garantiju, ka tās nesabojātas sasniegs mērķi. Ņemot vērā gan reljefu, gan trauslumu, daļai no aplikācijas tehnikās veidotajiem darbiem ļoti nozīmīga ir to pareiza iepakošana, lai tie neciestu mehānisku faktoru ietekmē.

Pats produkts nav pretenciozs, un to zināmā mērā var izgatavot katrs pats, bet ir kāds knifs, kas to padara par gandrīz unikālu – šķietamais senatnīgums. Proti, kartiņas tiek noformētas dekupāžas tehnikā, ko līdz šim biežāk varēja ieraudzīt dažādu kārbiņu, rāmīšu un mēbeļu noformējumā. Vecinājums un mākslīgās plaisas līdz šim bija ierastas koka priekšmetu apdarē, bet Aiga izlēma šo tehniku pamēģināt arī uz mazākām formām un papīra. Darbā tiek izmantoti arī no Itālijas sūtīti rīspapīri ar gleznu reprodukcijām, – šādu kartiņu pasūtot, unikālo eksemplāru cienītāji var būt droši, ka otra līdzinieka nebūs.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

No šīs sadaļas

Nereti uzņēmumos pie pārrunu telpām ir lapiņas, kur kolēģi atzīmē, kurā datumā...

Atmodas laika sauklis – kaut pastalās, bet brīvi – ir labi attiecināms...

Saredzot brīvu nišu, SIA Terra restorāni atver ikdienas restorānu ātrām maltītēm darbdienas...

Bezskaidras valūtas maiņas pakalpojuma sniedzējs maini.lv konkurē ar internetbankām un tradicionālajiem...

SIA Veļas dienests Tvaikonis atvēris savu veļas pieņemšanas punktu; iepriekš gludināšana...

Dzīvē jādara tas, kas padodas un patīk, pēc pirmā darbības gada secinājuši...

Pirmās Tukuma picērijas saimnieks - tā par sevi var teikt Kaspars Liepa. Viņš...

Kad pirms diviem gadiem Samušu ģimenei draugi uzdāvināja kombinezonus, viņiem nebija ne...

Rīgā tagad ir divas Viesistabas, kuru mērķis ir viens – interesentiem piedāvāt...

Rakstniece, dzejniece un māksliniece Andra Manfelde pati rūpējas arī par savu grāmatu...