Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

RB Rail AS padome RB Rail AS pagaidu izpilddirektora statusā ir iecēlusi “Eiropas dzelzceļa līnijas” attīstības un komunikāciju departamenta direktoru Agni Driksnu.

A. Drīksna savus pienākumus sāks pildīt no 2. decembra. Agnis Driksna ir augsti kvalificēts projektu vadības un attīstības eksperts, un ir pilnībā apņēmies stiprināt sadarbību starp projektā ieinteresētajām personām un pārliecināties, ka tiek paātrinātas būtiskas projekta aktivitātes. Viņš aizstās Timo Rīhimeki (Timo Riihimäki), kura amata termiņš beidzas 2019. gada 1. decembrī. Tajā pat laikā padome uzsāks atlases procesu pastāvīgā izpilddirektora amatam.

Turklāt Marts Nilsens (Mart Nielsen), RB Rail AS galvenais tehniskais direktors (CTO) un valdes loceklis atkāpās no amata. Viņš plāno uzņemties jaunu darbu privātajā sektorā. Marts Nilsens, kurš pienākumus pildīs līdz 23. decembrim, ir Rail Baltica kopuzņēmuma tehniskais direktors kopš 2018. gada marta. Saskaņā ar RB Rail AS padomes lēmumu 24. decembrī, CTO pozīciju uz laiku aizpildīs Kaido Zimmermans (Kaido Zimmerman), RB Rail AS plānošanas un projektēšanas departamenta vadītājs.

“Padome ir iecēlusi divus augstākā līmeņa profesionāļus, lai turpinātu Rail Baltica kopuzņēmuma darbu. Mēs esam pārliecināti, ka gan Driksnas kungs, gan Zimmermaņa kungs nodrošinās nepārtrauktu vadību līdz RB Rail AS pastāvīgo valdes locekļu iecelšanai,” sacīja RB Rail AS padomes priekšsēdētājs Karolis Sankovskis (Karolis Sankovski).

"Turklāt kopuzņēmuma valde drīz tiks papildināta, ieceļot galveno programmas vadības inspektoru, kurš būs atbildīgs par koordinētu un savlaicīgu projekta izpildi."

Rail Baltica globālais projekts ir ievirzījies projektēšanas posmā. Tiek izstrādāts detalizēts tehniskais būvprojekts Rail Baltica dzelzceļa pamattrasei 411 km garumā. Turklāt ir izsludināts iepirkums par projektēšanas pakalpojumiem nākamajiem 236 km no pamattrases. Tāpat arī tiek projektētas Rail Baltica pasažieru stacijas Rīgas Centrālajā stacijā, Starptautiskajā lidostā Rīga un Tallinā, un atsevišķi celtniecības darbi ir sākti Lietuvā un Igaunijā.

Komentāri

Pievienot komentāru