Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Būvfirma SIA Re&Re pērn strādāja ar 9,81 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 21,3% mazāks nekā 2016.gadā un cieta 468 976 eiro zaudējumus pretstatā 2016.gadā gūtajai peļņai, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma samazinājums saistīts ar jaunu būvniecības līgumu nepietiekamību. Lielākie Re&Re pagājušā gada objekti bija Siguldas pils kompleksa ēku pārbūve, Nacionālo bruņoto spēku ēku, inženierkomunikāciju un teritorijas labiekārtojuma rekonstrukcija, renovācija un palīgēku jaunbūve, ēkas atjaunošana Rīgas Franču liceja izvietošanai un būvdarbi Liepājas universitātē.

Tāpat pērn ir pabeigti tādi objekti kā Stradiņa universitātes slimnīcas jaunā korpusa izbūve un Rīgas Doma vitrāžas rekonstrukcija Ar domu par barikādēm.

Šogad īstenojamo projektu portfelī ir tādi celtniecības un rekonstrukcijas projekti kā Rīgas Franču liceja atjaunošana, Jelgavas Valsts ģimnāzijas pārbūve, Siguldas Jaunās pils pārbūve un restaurācija, Lietuvas Universitātes fakultātes jaunbūve Kauņā.

Ceļu būves sfērā noslēgti jauni līgumi par būvdarbu veikšanu tādos objektos kā Krāslavas pils parka stadiona pārbūve, Mellužu estrādes ēkas restaurācija un bāra ēkas pārbūve, Pleskavas ielas pārbūve Alūksnē un Stacijas un Dāņu ielas pārbūve Tukumā.

2016.gadā Re&Re strādāja ar 12,459 miljonu eiro apgrozījumu un guva 84 400 eiro peļņu.

Re&Re dibināta 1993.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 422 872 eiro. Re&Re īpašnieki vienādās daļās ir Ainārs Pauniņš, Didzis Putniņš, Egīls Bērzups un Marģers Bitmetis.

Komentāri

Pievienot komentāru