Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS Reģionālā investīciju banka (RIB) piešķīrusi 13 miljonu eiro kredītu Latvijā lielākā dzīvojamo ēku kompleksa “Ezerjugla” būvniecības pabeigšanai, informē Reģionālā investīciju banka.

Projekts “Ezerjugla” ir astoņu dzīvojamo ēku komplekss Juglas ezera krastā. Kompleksu, kas tiek būvēts vienā kārtā, plānots pabeigt jau 2022.gada nogalē. Dzīvojamā kompleksa projektu izstrādājis arhitektūras un projektēšanas uzņēmums SIA “Zenico Projekts”. Projekta “Ezerjugla” kopējās izmaksas ir aptuveni 40 miljoni eiro.

“Ezerjuglas lielākā priekšrocība ir iespēja izbaudīt dabas mieru, vienlaikus nezaudējot neko no pilsētas ērtībām. Turklāt visi esam vienisprātis, ka Rīgai piestāv mazstāvu apbūve – četru stāvu mājas ir ideālas,” skaidro projekta attīstītāja AS “Murjāņu 70” projektu vadītājs Eduards Krūmiņš.

“Ticam, ka nākotne ir mājokļiem, kur liela uzmanība ir pievērsta ne tikai komfortam ēkā un dzīvoklī, bet arī apkārtējās vides labiekārtojumam un iespējai nodrošināt darba un atpūtas līdzsvaru. Šis ir liela mēroga projekts, un bankas līdzdalība tajā apliecina to, ka banka turpina stiprināt savas pozīcijas Latvijas biznesa kreditēšanas segmentā,” stāsta Reģionālās investīciju bankas valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Jakovļevs.

Komplekss robežojas ar Juglas ezera piekrasti, kur 2500 kvadrātmetru platībā plānots ierīkot labiekārtotu pludmali, tāpat te paredzēta gan aktīvā sporta zona, gan vieta mierīgai atpūtai ar soliņiem un zviļņiem. Tā kā visu astoņu ēku būvniecība tiek īstenota vienā kārtā, tad visa labiekārtotā teritorija iedzīvotājiem būs pieejama uzreiz pēc kompleksa nodošanas.

Jau patlaban norit aktīva dzīvokļu pārdošana, kompleksā ir rezervēta gandrīz ceturtā daļa dzīvokļu, turklāt 99% pircēju ir Latvijas iedzīvotāji, piebilst attīstītāja pārstāvis.

Projekta attīstītājs AS “Murjāņu 70” iepriekš īstenojis tādus projektus kā deviņstāvu dzīvojamo ēku komplekss “Salnas 21” Pļavnieku mikrorajonā un unikālā desmit dzīvokļu mājā “Quadrus”, kas atrodas Rīgas klusajā centrā.

AS Reģionālā investīciju banka darbību uzsāka 2001.gadā. Pēc aktīvu apmēra 2022.gada 31.martā bija astotā lielākā banka Latvijā. Bankas kopējais pamatkapitāls ir 32,33 miljoni eiro un lielākais akcionārs ir SIA SKY Investment Holding (44%). Citiem institucionālajiem un privātajiem akcionāriem katram nepieder vairāk par 20% akciju. Reģionālās investīciju bankas neauditētā peļņa 2021.gada 12 mēnešos sasniedza 8,437 miljonus eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru