Ražošana

Sabīne-E paplašinās ražošanu

LETA, 14.10.2022

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Industra Bank piešķīrusi ilgtermiņa finansējumu 400 000 eiro apmērā špakteļmasu, līmju un citu celtniecības materiālu ražotājam SIA Sabīne-E, kas ļaus uzņēmumam pārcelties uz ievērojami plašākām ražošanas telpām Rankas ielā un palielināt ražošanas apjomus.

SIA Sabīne-E ir vietējais Latvijas uzņēmums, kas ražo špakteļmasas, līmes, gruntis, hidroizolācijas materiālus, kā arī maisījumus koka balsināšanai ar tirdzniecības zīmi “ELVI”.

“Ar kredīta līdzekļiem mums būs iespēja turpmāk attīstīties jau jaunā līmenī un vēl straujāk paplašināt ražošanas apjomus un pārdošanas ģeogrāfiju,” teic SIA “Sabīne-E” valdes loceklis Omars Allahverdijevs.

Uzņēmuma ražotā produkcija ir iegādājama visos lielākajos Latvijas celtniecības preču veikalos – DEPO, Kurši, K Senukai, Krūza, Mājai un dārzam un citos. Sabīne-E piegādā savus ražotos materiālus dažādiem remontdarbu veicējiem un mēbeļu ražotājiem Eiropas valstīs, tās klientu vidū ir arī IKEA mēbeļu ražotne.

“Mēs redzam, ka no iepriekšējām krīzēm Latvijas uzņēmēji ir guvuši daudz atziņu, būtiskākā no tām – gan labos laikos, gan nemierīgos ir ļoti pragmatiski jāplāno savas finanses, taču vienlaikus jāizmanto radušās iespējas. Esmu gandarīts, ka, neskatoties uz neskaidrību globālajā ekonomikā, ražošana Latvijā turpina attīstīties – mūsu ražotāji saredz iespējas izaugsmei un izmanto tās. Kompānijai Sabīne-E ir plašs klientu klāsts Latvijā un citur Eiropā, un pārcelšanās uz jaunām, daudz plašākām telpām ļaus uzņēmumam darboties ar vēl lielāku vērienu,” komentē Industra Bank valdes priekšsēdētājs Raivis Kakānis.

Komentāri

Pievienot komentāru