Bankas

SEB banka piešķir 5,5 miljonu eiro finansējumu HansaMatrix

Žanete Hāka, 03.01.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai veicinātu AS HansaMatrix tālāko attīstību, SEB banka ir piešķīrusi uzņēmumam ilgtermiņa finansējumu 4,9 miljonu eiro vērtībā, kā arī 0,6 miljonu eiro kredītlīniju, lai pārfinansētu uzņēmuma saistības citās Latvijas finanšu iestādēs.

Izvērtējot uzņēmuma attīstības plānus, SEB banka ir apstiprinājusi un rezervējusi papildu 1,5 miljonu eiro finansējumu industriālajam līzingam un 1 miljonu eiro būvniecības vajadzībām Pārogres ražotnei. Šis finansējums tiks izsniegts 2018. gada laikā.

Ilmārs Osmanis, valdes priekšsēdētājs:«Šobrīd HansaMatrix līdz ar pārējo Latvijas elektronikas un optikas ražošanas klāsteri strauji attīstās, un SEB bankas lēmums, atbalstīt uzņēmumu, nodrošina finansējumu mūsu tālākai izaugsmei un jauno tehnoloģiju investīcijām.»

HansaMatrix aizvadītā gada deviņos mēnešos strādāja ar 14,56 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 22% lielāks nekā attiecīgajā periodā gadu atpakaļ. HansaMatrix kopš 2016.gada jūlija tiek kotēts arī Nasdaq Baltijas akciju galvenajā sarakstā, tādējādi diversificējot savus finansējuma piesaistes avotus. HansaMatrix lielākie klienti ir vairāki Baltijas, Skandināvijas un citu Eiropas Savienības valstu strauji augoši oriģinālo iekārtu ražošanas (OEM)uzņēmumi, kas darbojas datu tīklu, industriālās elektronikas, ierīču interneta (IoT) un citu produktu tirgus segmentos.

Ints Krasts, SEB bankas valdes loceklis: «Tas, kā savu ikdienas darbu organizē un plāno HansaMatrix, ir iedvesmojoši. Mēs ļoti novērtējam, ka HansaMatrix ir izvēlējušies SEB banku kā savu ilgtermiņa sadarbības partneri, lai kopā realizētu uzņēmuma izaugsmi – gan palielināt ražošanas kapacitāti, gan arī eksporta apjomus un arī jaunu produktu ražošanu. HansaMatrix ir viens no vadošajiem uzņēmumiem tehnoloģiju jomā, kas veido Latvijas tēlu augsto tehnoloģiju jomā, pierādot, ka Latvijai piemīt būtisks potenciāls jau šobrīd un arī nākotnē. Gan esot uzņēmuma ražotnē, gan ikdienā strādājot ar HansaMatrix komandu, mums ir pārliecība, ka uzņēmuma ilgtermiņa stratēģija palīdzēs uzņēmumam sasniegt mērķus.»

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un pilnu ražošanas pakalpojumu, datu tīklu iekārtu, «ierīču» interneta (Internet of Things), industriālo sistēmuun citos augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.

Papildus ražošanas pakalpojumu sniegšanai oriģinālo iekārtu ražotājiem (OEM), uzņēmums piedāvā oriģinālas izstrādes produkta ražošanas (ODM) biznesa modeli, gan start-up, gan arī esošiem uzņēmumiem, kam nepieciešams produktu izstrādes partneris.

Komentāri

Pievienot komentāru