Tirdzniecība un pakalpojumi

SEB banka piešķir 580 000 eiro finansējumu SIA G Kolizejs attīstībai

Db.lv, 23.02.2023

Gints Kuzņecovs, SIA “G Kolizejs” vadītājs un Latvijas Veselības un Fitnesa asociācijas dibinātājs.

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

SEB banka piešķīrusi aizdevumu 580 000 eiro apmērā profesionāla sporta aprīkojuma vairumtirdzniecības uzņēmumam SIA “G Kolizejs” nekustamā īpašuma iegādei Rīgā, Ezermalas ielā.

Piešķirtais finansējums tiks izmantots plašāku noliktavas telpu un ekspozīcijas zāles izbūvei klientiem ērtākā lokācijā, tādējādi paplašinot savu darbību un attīstot arī privātpersonu apkalpošanu.

SIA “G Kolizejs” pārstāv profesionālo sporta un fitnesa preču piegādātāju Gfitness, kas ir viens no vadošajiem sporta aprīkojuma vairumtirgotājiem Baltijā un Somijā. Uzņēmums SEB bankas Izaugsmes programmas ietvaros izstrādājis biznesa attīstības plānu, paredzot paplašināt Gfitness klientu loku, apkalpojot ne tikai korporatīvos, bet, izmantojot uzņēmuma otru zīmolu fitnesaveikals.lv, – arī privātos klientus. Lai to sekmīgi īstenotu, uzņēmums izmantojis SEB bankas sniegto aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei Rīgā, Ezermalas ielā 6, kas ietver zemi 4700 kvadrātmetru platībā un telpas 3000 kvadrātmetru platībā.

“SEB bankas Izaugsmes programma bija kā atspēriens uzņēmuma attīstības plāna izstrādei, lai paplašinātu savu darbību un uzsāktu apkalpot arī privātpersonas. Savukārt SEB bankas piešķirtais finansējums jau ir praktisks atbalsts mūsu stratēģisko mērķu īstenošanai,” stāsta Gints Kuzņecovs, SIA “G Kolizejs” vadītājs un Latvijas Veselības un Fitnesa asociācijas dibinātājs.

Jaunās telpas tiks izmantotas plašākas ekspozīcijas zāles un noliktavas telpu izveidei klientiem ērti pieejamā lokācijā, sniedzot iespēju saņemt profesionāļu konsultācijas, izmēģināt sporta ekipējumu, kā arī izstrādāt savu mājas sporta zāles projektu.

“SEB bankā vienmēr priecājamies, ja varam klientiem palīdzēt realizēt viņu ambīcijas un ieceres. G Kolizeja komanda bija ļoti aktīvi Izaugsmes programmas dalībnieki, tāpēc ir gandarījums, ka plāni sāk īstenoties. Mūsdienu nenoteiktības apstākļos ir īpaši svarīgi, lai Latvijas uzņēmēji turpina investēt jaunos projektos un idejās, jo tikai tas mums palīdzēs saglabāt konkurētspēju un attīstīties. Tāpēc aicinu izmantot iespējas, ko šogad sniegs jaunās ES fondu atbalsta programmas, kā arī vienmēr turpināt mācīties ar tādu resursu palīdzību kā SEB Izaugsmes programma un tai līdzīgas,” saka SEB bankas Mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas pārvaldes vadītājs Ģirts Priede.

SIA “G Kolizejs” Latvijā darbojas kopš 1999. gada un pārstāv vairāk kā 60 pasaulē populārus fitnesa zīmolus. Gfitness.lv ir nodrošinājis sporta aprīkojumu sporta klubos, fitnesa studijās, fizioterapijas un rehabilitācijas centros, olimpiskajos centros, profesionālajām sporta komandām, valsts institūcijām un universitātēm, kā arī korporatīvajiem klientiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā.

2021.gadā "G Kolizejs" strādāja ar 2,624 miljonu eiro apgrozījumu un guva 81 674 eiro peļņu. Kompānijas "G Kolizejs" pamatkapitāls ir 38 400 eiro, un uzņēmuma īpašnieks ir Gints Kuzņecovs.

Komentāri

Pievienot komentāru
Tirdzniecība un pakalpojumi

Sporta un fitnesa nozarei bez valsts atbalsta draud klubu slēgšana

Db.lv, 13.01.2023

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas Veselības un Fitnesa asociācija, Latvijas Ledus Haļļu asociācija un Latvijas Tenisa savienība atklātā vēstulē Finanšu ministrijai (FM) aicina izskatīt iespējas sniegt finansiālu atbalstu sporta nozarei.

Sporta klubi aicina atzīt sporta pakalpojumus par attaisnotajiem izdevumiem, noteikt samazināto PVN likmi 5% apmērā sporta un fitnesa nozarei, kā arī piemērot nozares uzņēmumiem specializētu atbalstu komunālo pakalpojumu maksājumiem.

Sporta nozarei ir nepieciešams atbalsts, lai tā spētu turpināt savu svarīgo lomu, stiprinot un uzlabojot sabiedrības fizisko un mentālo veselību. Tomēr, ja valsts nespēs rast risinājumus, kā finansiāli palīdzēt nozarei, daudzi sporta un fitnesa uzņēmumi nonāks finanšu grūtībās un, iespējams, pat bankrotēs. Tas atstās negatīvas sekas uz sabiedrības fizisko un mentālo veselību, kas rezultātā prasīs gan papildu izmaksas veselības aprūpes budžetā, gan arī nelabvēlīgi ietekmēs Latvijas ekonomiku kopumā.

Komentāri

Pievienot komentāru