Dzīvojamo ēku un atpūtas komplekss Albatross Resort, kas atrodas Ķesterciemā, šogad martā paplašinājis pakalpojumu klāstu relaksācijas zonā kopumā SPA centrā investējot divus miljonus eiro, informē Albatross Resort valdes locekle Līga Lapsale.
Kopējās investīcijas visā projektā sasniedz nepilnus 23 miljonus eiro.
“Projekts, 11 ha platībā tapa ar mērķi piedāvāt modernu dzīvojamo vidi, vienlaikus saglabājot Ķesterciemu kā dabai tuvu, pievilcīgu dzīvesvietu integrējot aktīvās atpūtas un relaksācijas iespējas. Gan kompleksa iedzīvotāji, gan viesi var baudīt pilna kompleksa pakalpojumus un relaksēties klusā, skaistā un komfortablā vidē," komentē Līga Lapsale.
Atpūtas kompleksā ierīkota spa zona ar burbuļvannām, malkas pirti, saunu, tvaika pirti, masāžas baseinu, auksto baseinu, sāls istabu.
Komplekss piedāvā 25 m peldbaseinu un bērnu baseinu. Kompleksā pieejami masāžu pakalpojumi - gan sporta, gan relaksācijas, trenažieru zāle, uztura speciālists. Apmeklētājiem pieejamas arī naktsmītnes un restorāns Albaltoss.