Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Būvniecības un tehnikas nomas uzņēmuma AS "Storent Investments" grupa tuvāko mēnešu laikā plāno izvietot jaunu obligāciju emisiju 15 miljonu eiro apmērā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

Ņemot vērā nesen notikušās izmaiņas grupas struktūrā un īpašniekos, emitents būs SIA "Storent Holdings", kas ir "Storent Investments" vienīgais akcionārs.

Emisiju ir plānots strukturēt kā programmu ar kopējo laidienu 15 miljonu eiro apmērā un katra laidiena iekļaušanu un tirdzniecību biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.

"Storent Holdings" paziņos piedāvājuma nosacījumus, ieskaitot parakstīšanās periodu un noteikumus, pēc plānotā obligāciju pamatprospekta apstiprināšanas Latvijas Bankā.

Saistībā ar jauno obligāciju emisiju "Storent Holdings" finanšu jautājumos konsultē "Redgate Capital", bet juridiskajos jautājumos - "Cobalt". Abi konsultanti "Storent" grupu ir konsultējuši arī iepriekšējos obligāciju laidienos.

Patlaban biržas parāda vērtspapīru sarakstā ir iekļautas 48 705 "Storent Investments" emitētās obligācijas, kuru dzēšanas termiņš ir 2023.gada 19.oktobris. Obligāciju nominālvērtība ir 100 eiro.

2022.gada 28.decembrī notika izmaiņas AS “Storent Investments” akcionāru sastāvā un par tās vienīgo akcionāru kļuva SIA “Storent Holdings”. Līdz ar to Storent Investments un tās meitas sabiedrības ir kļuvušas par daļu no jaunizveidotā holdinga, kurā bez Storent grupas ietilpst arī lielākie tehnikas pārnomāšanas uzņēmumi SIA “SELECTIA” un SIA “SELECTIA PLUS”.

Storent grupas neto apgrozījums 2022.gada 4.ceturksnī pieauga par 3.5%, savukārt kopējie ienākumi pieauga par 14%. Grupas peļņas rādītāji uzlabojās, EBITDA pieauga par 18% un zaudējumu apjoms samazinājās uz pusi, salīdzinot ar šo pašu periodu 2021.gadā.

Koncerna apgrozījums 2021.gadā bija 42,917 miljoni eiro, bet koncerna zaudējumi bija 3,403 miljonu eiro apmērā.

Komentāri

Pievienot komentāru