Tirdzniecība un pakalpojumi

Tiesa atbalsta Maxima atvēršanu Rīga Plaza, noraidot Rimi prasību

Laura Mazbērziņa, 15.06.2018

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Izbeigta tiesvedība «Rimi Latvia» strīdā ar Konkurences padomi par atļauju «Rīga Plaza» izveidot «Maxima» veikalu, informēja «Maxima Latvija».

Šobrīd «Rimi» veikali atrodas 7 no 10 lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā, savukārt «Maxima» veikali - t/c «Domina Shopping» un modes un izklaides centrā «Rīga Plaza».

«Tiesas spriedums, atstājot spēkā Konkurences padomes lēmumu par «Maxima Latvija» atrašanos modes un izklaides centrā «Rīga Plaza», ir loģisks un likumsakarīgs. Mūsuprāt, «Rimi» prasība ir absurda un nav pamata apšaubīt Konkurences padomes lēmuma taisnīgumu - šis ir otrais «Maxima Latvija» veikals kādā no lielajiem tirdzniecības centriem Rīgā, kamēr «Rimi» veikali atrodas vairumā tirdzniecības centru Rīgā. Līdz ar to «Rimi» veikaliem ir dominējošs stāvoklis multifunkcionālo tirdzniecības centru segmentā,» komentē «Maxima Latvija» vadītājs Andris Vilcmeiers.

«Rimi» iesniedza pieteikumu tiesā par Konkurences padomes lēmumu 2017.gada 13.oktobrī.

7.jūnijā tika atvērts «Maxima Latvija» lielveikals modes un izklaides centrā «Rīga Plaza», pamatojoties uz saņemto Konkurences padomes pozitīvo atzinumu.

«Maxima XXX» jaunais veikals «Rīga Plaza» atrodas gandrīz 5 000 m2 plašās telpās. Veikala izveidē «Maxima Latvija» investējusi 2,06 miljonus eiro.

Tev varētu interesēt arī:

Rīga Plaza bijušā hipermārketa zonas pārbūvē investēti 5,4 miljonus eiro

Komentāri

Pievienot komentāru