Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lai kļūtu pieejamāki starptautiskiem klientiem un palielinātu eksporta tirgus noietu, AS “Olainfarm” grupas uzņēmums “Tonus Elast” – medicīnisko elastīgo izstrādājumu ražotājs – investējis 100 000 eiro biznesa attīstībā: tirgus izpētē, tiešsaistes platformas izveidē, zīmola pārveidē un jaunu biznesa sadarbības partneru uzrunāšanā.

“Tonus Elast” šobrīd 95% no saražotās produkcijas eksportē uz 45 valstīm, un e-komercijas risinājumi ļaus nostiprināt uzņēmuma pozīcijas Rietumeiropas tirgos. Iecerēts, ka pirmajā darbības gadā jaunais interneta veikals nesīs līdz pat 3% apgrozījuma pieaugumu. “Tonus Elast” tiešsaistes veikals darbību jau sācis un ļauj klientiem veikt pirkumus un tos saņemt jebkurā Eiropas Savienības valstī.

Kā prioritāros e-komercijas eksporta tirgus, kur nostiprināt savas pozīcijas, uzņēmums noteicis Baltiju, Zviedriju un Nīderlandi.

“Lēmums investēt e-komercijā un izveidot savu tiešsaistes platformu balstīts divos apsvērumos. Pirmkārt, lai pandēmijas apstākļos mūsu klientiem Latvijā vienmēr būtu pieejamas ikdienā nepieciešamās medicīnas preces, kas atvieglo un padara drošu ikdienu, bet kas nav pieejamas aptiekās. Otrkārt, lai klienti Eiropā, kas ar mūsu produkciju jau ir pazīstami, preces varētu iegādāties tieši no ražotāja un ceļš līdz klientam būtu īsāks,” stāsta “Tonus Elast” valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Fedjaņins.

Vienlaikus viņš piebilst: “Interneta veikals ir tikai pirmais solis ceļā uz uzņēmuma digitālo klātbūtni. Interneta vietne iecerēta arī kā platforma “Tonus Elast” Mācību akadēmijas izveidei, kas palīdzēs mediķiem labāk orientēties mūsu piedāvājumā un ieteikt saviem pacientiem atbilstošos produktus.”

Uzņēmums “Tonus Elast” ražo elastīgos medicīniskos izstrādājumus – sākot ar elastīgajām saitēm līdz pat konstrukcijas ziņā sarežģītiem korsešu izstrādājumiem muguras veselībai.

Pieprasītākie uzņēmuma produkti ir kompresijas zeķes un zeķubikses, otrajā vietā ierindojoties produktiem grūtniecēm – jostām un veļai. Tāpat iecienīti ir “Tonus Elast” muguras un stājas korektori, kā arī produkti locītavu aizsardzībai un izstrādājumi aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Uzņēmums ir izstrādājis un ražojis kompresijas izstrādājumus arī pasaulē pazīstamiem sporta zīmoliem.

“Tonus Elast” ražotne atrodas pie Liepājas, un kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 200 cilvēku. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Krievijā. “Tonus Elast” produkcijas atbilstība medicīnas izstrādājumiem ir starptautiski sertificēta.

SIA "Tonus Elast" pagājušajā gadā strādāja ar 5,518 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 34,4% mazāk nekā 2019.gadā, kā arī kompānija cieta 289 478 eiro zaudējumus pretstatā gadu iepriekš gūtajai peļņai.

Komentāri

Pievienot komentāru