Pakalpojumi

Vēl viena Lemon Gym diennakts sporta kluba izveidē investē 750 000 eiro

Db.lv, 02.12.2021

Jaunākais izdevums

2022. gada pavasarī durvis vērs jauns “Lemon Gym” sporta klubs Rīgā, Grostonas ielā. Telpu iegādē un sporta kluba iekārtošanā uzņēmums investējis 750 000 eiro.

Uzņēmumā informē, ka šis būs viens no lielākajiem ķēdes sporta klubiem Latvijā. “Esam patiesi lepni, ka neskatoties uz sarežģītajiem pandēmijas apstākļiem, turpinām paplašināties, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem augstākās kvalitātes sporta klubus par pieejamu cenu. Jaunā sporta kluba platība būs vairāk nekā 1500 kvadrātmetri, tā interjers tiks veidots atbilstoši jaunam konceptam, savukārt papildu trenažieru zālei klientiem būs pieejama pirts un arī grupu nodarbības, kas šobrīd pieejamas četros no sešiem sporta klubiem,” stāsta Impuls LTU valdes priekšsēdētāja Ingrida Damuliene.

Globālā pandēmija ir veicinājusi vairāku paradumu maiņu, tostarp arī to, kurus laikus cilvēki velta sportošanai. Ja pirms pandēmijas, cilvēki labprāt sportoja pēc darba laika, šobrīd tendences rāda, ka cilvēki labprāt vēlētos sportot agri no rīta vai pat nakts stundās.

Reaģējot uz klientu pieprasījumu, “Lemon Gym” nolēma pāriet uz diennakts sporta klubu darba laiku ne tikai Lietuvā, bet visās Baltijas valstīs. Jau no 2022. gada visi “Lemon Gym” klubi Baltijā pāries uz 24/7 darba laiku, tādejādi kļūstot par lielāko sporta klubu tīklu Baltijā, kas apmeklētājiem pieejams visu diennakti.

“Līdz šim mums ir bijis viens diennakts sporta klubs Viļņā, Kauņā un Rīgā. Mūsu novērojumi liecina, ka pieprasījums pēc diennakts darba laika šobrīd pieaug un tas sniedz lielāku pievienoto vērtību klientiem. Jāmin, ka arī pandēmijas periodā šis pakalpojums kļuva pieprasīts, tādejādi klientiem ir iespēja izvēlēties sportot laikos, kad sporta klubā ir mazāk apmeklētāju,” saka I.Damuliene.

Pārejot uz diennakts darba laiku, 16 klubos plānots ieguldīt gandrīz 350 tūkstošus eiro. Diennakts darbības nodrošināšanai sporta klubos tiks uzstādītas drošas piekļuves kontroles un modernas pašapkalpošanās sistēmas, izmantojot Perfect gym termināļus.

“Lemon Gym” ir Latvijā kopš 2016. gada, šobrīd klientiem ir pieejami seši sporta klubi Rīgā. Kopumā Baltijā ir 17 “Lemon Gym” klubi – 9 Lietuvā, 6 Latvijā, 2 Igaunijā. Sporta klubu ķēde pieder “Impuls” grupai, kurā ir 28 sporta klubi. Grupas galvenais akcionārs ir “Baltcap” privātā kapitāla fonds.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas Veselības un fitnesa asociācijas biedri pamazām atsākuši vērt vaļā sporta klubus, tomēr pastāv liels risks, ka atsevišķi nozares uzņēmumi varētu pārtraukt darbu pavisam, aģentūrai LETA atzina asociācijas valdes loceklis Gints Kuzņecovs.

"Mēs atveramies ar ļoti lielu risku, ka varam neizdzīvot," teica Kuzņecovs, piebilstot, ka ir svarīgi, lai šā brīža apstākļos netiktu pārtraukts sporta zālēm paredzētais valsts atbalsts.

Tāpat viņš atzīmēja, ka sporta klubu reģistratūrā strādājošās personas, kuras nav vakcinētas, varētu strādāt pēc līdzīga principa kā darbinieki tirdzniecības vietu kasēs - maskās un aiz norobežojošās sienas.

Viens no sporta klubiem, kas darbu iekštelpās atsāka otrdien, 15.jūnijā, bija "Lemon Gym", klientiem atverot trīs no kopumā sešiem sporta klubiem.

"Lemon Gym" Latvijas reģiona vadītājs Jevgenijs Beļakovs aģentūrai LETA sacīja, ka 15.jūnija dienas pirmā puse noritēja bez tehniskām ķibelēm. Vienlaikus viņš nenoliedza, ka apmeklētāju skaits bija būtiski mazāks nekā ierastos apstākļos. Pārsvarā klienti bija ar vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātiem, bet bija arī klienti, kuri pārslimojuši Covid-19 un ar nesen veiktiem negatīviem Covid-19 testiem.

Komentāri

Pievienot komentāru