Yappy Kids: Ražotāji joprojām ir mūsu lielākā sāpe 

Regulāras un pietiekamas investīcijas zīmolā ir ļoti nozīmīgas, jo tieši tas dod produktam pievienoto vērtību, DB norāda zīdaiņu mēbeļu ražotāja SIA Yappy Kids valdes loceklis un vadītājs Vadims Frolovs.

Armanda Vilcāne, 22.5.2019
1/12

Zīdaiņu mēbeļu ražotāja SIA Yappy Kids valdes loceklis un vadītājs Vadims Frolovs.

Foto: Zane Bitere/LETA

SIA Yappy Kids apgrozījums pēdējos četros gados teju četrkāršojies, pērn sasniedzot 540 tūkstošus eiro. Tas nodrošinājis uzņēmumam vietu laikraksta Dienas Bizness un Lursoft veidotajā strauji augošo uzņēmumu jeb Gazeļu sarakstā. Tuvākajos trīs gados SIA Yappy Kids iecerējis sasniegt vismaz viena miljona eiro lielu apgrozījumu.

Potenciāls liels

2015. gadā tirgū ienācām ar diviem bērnu gultiņu modeļiem, nekā cita nebija, atminas V. Frolovs. «Uzreiz sākām darbību visās trijās Baltijas valstīs, un jau pirmajā gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 146 tūkstošus eiro. Latvija, Lietuva un Igaunija joprojām ir mūsu pamata tirgus, taču šobrīd savu produkciju eksportējam arī uz vairākām citām valstīm, to starpā ir Slovēnija, Norvēģija, Čehija, Austrija, Vācija, Gruzija un ASV. Tāpat ievērojami paplašinājies arī mūsu sortiments – pašlaik klientiem piedāvājam ap 100 dažādu preču. Mums ir vairāki gultiņu modeļi, katrs pieejams vismaz divās krāsās, pārdodam arī kumodes, zīdaiņu matračus un gultas veļu,» stāsta uzņēmuma vadītājs. Lai gan Yappy Kids finansiālie rezultāti jau kopš pastāvēšanas sākuma bija labi, būtiskākās problēmas sagādāja uzticamu sadarbības partneru atrašana.

«Mums pašiem nav savas ražotnes, tāpēc viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem sākotnēji bija atrast spēcīgu uzņēmumu, kas par atbilstošu cenu ir spējīgs izgatavot augstas kvalitātes produktu. Tas bija un joprojām ir ļoti sarežģīti. Uzskatu, ka mēs varam notirgot daudz vairāk, taču ražotāji joprojām ir mūsu lielākā sāpe. Ne vienmēr runa ir par cenu, bieži vien lielākās problēmas ir ar produkta kvalitāti. Šobrīd sadarbojamies ar vairākām ražotnēm gan Latvijā, gan Igaunijā, un jāatzīst, ka pagāja gandrīz trīs gadi, kamēr atradām stabilus ražotājus un vienojāmies par pieņemamiem sadarbības nosacījumiem,» pauž V. Frolovs. Paši par savas ražotnes atvēršanu Yappy Kids pagaidām nedomā. «Tas noteikti ir to ieguldījumu vērts, taču tādā gadījumā nepieciešams piesaistīt nozares profesionāļus – ražotājus, kuri veiksmīgi palīdzētu attīstīt tieši ražotni. Es esmu pārdevējs, un mums visiem ir jādara tas, ko protam vislabāk,» uzskata uzņēmējs.

Uzņēmuma lielākais un ambiciozākais mērķis ir trijos gados sasniegt viena miljona eiro lielu apgrozījumu, nākotnes plānus ieskicē V. Frolovs.

No šīs sadaļas

Šajā piektdienā biznesa portāls Db.lv saviem lasītājiem piedāvā iespēju ielūkoties Lietuvas...

«Būvniecības nozare varētu kardināli mainīties 2021. un 2022. gadā, jo tiks uzsākta...

«Domāju, ka pirmais, ko latviešiem vajadzētu mācīties no igauņiem, ir valsts pārvalde, e-...

Uzņēmums «Skai Baltija» uzsācis gaļas pārstrādes ceha būvniecību, informē uzņēmumā....

Katrā cilvēkā mīt vēlme dzīvot saskaņā ar dabu, sajūtot sevi kā dabas...

Darbaroku aizstāšana ar iekārtām un nostiprināšanās daudzmiljonu tirgos Vācijā un Skandināvijā....

Mūsdienās uzsvars vairs nav tikai uz to, kādas ir būvmateriālu siltumizolācijas īpašības,...

Viens no lielākajiem bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas pārstrādātājiem Latvijā Aloja-Starkelsen...

Vēl nav pateikts «jā» SIA Gallusman plānotajam Ovostar Union olu produktu ražotnes...

Lielbritānijā otrais lielākais tērauda ražotājs «British Steel» jau trešdien varētu piedzīvot...