Nekustamais īpašums

Zaudētājos var palikt pilsēta

Ingrīda Drazdovska, 20.02.2018

Publicitātes materiāls

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

#Rezonanse, kas seko AS ABLV Bank nedienām, rada jautājumus arī par lielā teritorijas attīstības projekta New Hanza virzību Rīgā.

Rezonanse, kas seko AS ABLV Bank nedienām, rada jautājumus arī par lielā teritorijas attīstības projekta New Hanza virzību Rīgā

Pašlaik atbilžu uz tiem nav un nezināmo ir pārāk daudz. Tāpēc aktuālo notikumu iespējamo ietekmi uz megaprojektu vai nekustamā īpašuma tirgus daļu aptaujātie tā dalībnieki pagaidām neraujas komentēt, jo pašlaik tā būtu zīlēšana kafijas biezumos. Citi savukārt akcentē šī projekta nozīmi pilsētas attīstības kontekstā.

Ja aktuālo notikumu kontekstā New Hanza kvartāla attīstība tiks bremzēta, tas atstās negatīvu iespaidu uz Rīgas attīstību.

Mārtiņš Vanags, Nacionālās nekustamo īpašumu attīstītāju alianses valdes priekšsēdētājs, kā arī Skanstes attīstības aģentūras valdes priekšsēdētājs, akcentē, ka ABLV grupas uzņēmums Pillar ir viens no nozīmīgākajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Latvijā. Ja aktuālo notikumu kontekstā New Hanza kvartāla attīstība tiks bremzēta, tas atstās negatīvu iespaidu uz Rīgas attīstību, vērtē asociācijas vadītājs.

Īpaši viņš uzsver, ka kvartālā ir paredzēti kvalitatīvi biroju projekti, kas ļautu samazināt Rīgas atpalicību no Viļņas un Tallinas biroju platību ziņā. Citu Baltijas valstu galvaspilsētas ir krietni priekšā Rīgai jaunu biroju būvniecības rādītājos un ir spējušas šiem birojiem piesaistīt starptautiskos biznesa pakalpojumu centrus, kas rada darbavietas un dod ievērojamu ekonomisko pienesumu.

LASI ARĪ:

New Hanza projektu nākotnē varētu pārskatīt

FOTO: New Hanza kvartālā jau ieguldīti 50 miljoni eiro, nākamgad investēs vēl 40 miljonus

Pabeigta New Hanza infrastruktūras pirmās kārtas izbūve

Projekta New Hanza attīstībā ieguldīti 21,3 miljoni eiro

Plašāk lasiet rakstā Neziņas migla arī pār jauno kvartālu otrdienas, 20. februāra, laikralstā Dienas Bizness!