A/s Latvenergo noslēgusi iepirkumu konkursu par Rīgas TEC-2 avārijas kurināmā saimniecības rekonstrukciju, pārejot no mazuta uz dīzeļdegvielu, par uzvarētāju pasludinot SIA Energoremonts Rīga, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Ar uzvarējušo uzņēmumu a/s Latvenergo plāno slēgt 4,142 miljonus latu vērtu līgumu.

TEC-2 avārijas kurināmā saimniecība ir nepieciešama, lai gadījumos, kad notiek neplānoti dabasgāzes piegādes traucējumi, TEC-2 varētu turpināt nodrošināt nepārtrauktu siltumenerģijas piegādi lietotājiem Daugavas labajā krastā Rīgā, iepriekš skaidroja Latvenergo pārstāve Ivita Bidere.

Jau ziņots, ka Rīgas TEC-2 rekonstrukcijas projekts tuvojas noslēgumam – 2013. gada pirmajā ceturksnī ir uzsākti stacijas ieregulēšanas darbi, iepriekš informēja kompānijas pārstāvji.

2013. gada pirmajā ceturksnī a/s Latvenergo veiktas investīcijas 25,4 miljonu Ls apmērā.

Jau rakstīts, ka šā gada pirmajos trīs mēnešos a/s Latvenergo ieņēmumi veido 220 miljonus latu, savukārt neto peļņa ir pieci miljoni latu. Šā gada pirmajā ceturksnī pārdotais elektroenerģijas apjoms, salīdzinot ar analoģisku laika posmu pērn, ir pieaudzis par 2%.

Tāpat gada pirmajā ceturksnī emitējis obligācijas 50 milj. eiro apmērā, emitēto obligāciju kopējam apjomam nominālvērtībā sasniedzot 70 miljonus eiro.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra