AAS Seesam Latvia «audzēs muskuļus»

2011. gada 24. augusts plkst. 13:06
Dalies ar šo rakstu

Apdrošināšanas akciju sabiedrības Seesam Latvia valde pieņēmusi lēmumu uzsākt uzņēmuma reorganizāciju, lai pievienotos Igaunijas akciju sabiedrībai Seesam Insurance.

AAS Seesam Latvia direktors un valdes loceklis Aigars Freimanis uzsver, ka uzņēmuma reorganizācija uzskatāma par «muskuļu audzēšanu», kas būtiski palielinās uzņēmuma potenciālu, radot iespēju turpmāk piedalīties arī ambiciozākos nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu iepirkumos.

Plānots, ka reorganizāciju varētu pabeigt jau līdz šā gada beigām. Pēc tās, mainoties uzņēmuma juridiskajam statusam, AAS Seesam Latvia mainīs arī nosaukumu - turpmāk tā būs a/s Seesam Insurance filiāle Latvijā.Savukārt līdz pievienošanās brīdim turpinās savu darbību tāpat kā līdz šim.

Reorganizācijas galvenais mērķis esot uzņēmuma kapacitātes un konkurētspējas palielināšana, pakalpojumu servisa līmeņa paaugstināšana, kā arī korporatīvās pieredzes apmaiņa, informē uzņēmuma Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta speciāliste Dace Raciborska.

Noslēdzoties reorganizācijai, visas esošās AAS Seesam Latvia saistības paliks spēkā - pēc pievienošanās visas Latvijas uzņēmuma saistības pārņems AS Seesam Insurance filiāle Latvijā. pdrošināšanas prēmiju maksājumi arī pēc pievienošanās Seesam Insurance tiks veikti uz esošajiem AAS Seesam Latvia norēķinu kontiem.
 

Dalies ar šo rakstu