Arī trešais šāviens gaisā 

SIA Rīgas satiksme arī trešo reizi neizdodas konkurss par mikroautobusu pārvadājumiem galvaspilsētā, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Elīna Pankovska, 04.04.2017

Foto: Ieva Čīka/LETA

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) jau atkal pieņēmis lēmumu aizliegt pašvaldības uzņēmumam SIA Rīgas satiksme turpināt iepirkumu procedūru un slēgt līgumu sarunu procedūrā par mikroautobusu pārvadājumiem Rīgā. Sūdzību IUB par konkursa nolikumu un tajā ietvertajām atsevišķām prasībām iesniedza AS Liepājas autobusu parks un AS Nordeka apvienība. Pašvaldības uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis uz jautājumu, kā vērtē IUB lēmumu un kāda būs turpmākā uzņēmuma rīcība, DB norāda: «Rīgas satiksme nepiekrīt IUB lēmumā paustajai argumentācijai. Taču, diemžēl, normatīvie akti liedz iespēju Rīgas satiksmei pārsūdzēt IUB lēmumus. Tādēļ šobrīd izvērtēsim lēmumā norādīto, ievērojot IUB norādījumus, pārstrādāsim dokumentāciju un turpināsim iesākto iepirkuma procedūru.»

Savukārt AS Liepājas autobusu parks valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns DB uzsver, ka uzņēmums ir ieinteresēts, lai SIA Rīgas satiksme konkurss noslēdzas godīgā un korektā veidā.

Visu rakstu Arī trešais šāviens gaisā lasiet 4. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākais izdevums