Auto ar saldu cenu

2017. gada 21. aprīlis plkst. 8:30
Autors: Aldis Zelmenis
Sadaļa: Auto
Dalies ar šo rakstu

Pēc būtības jaunākais Toyota Yaris ir uzlabots esošais modelis. Tajā pašā laikā tam jaunumu ir ļoti daudz, tostarp arī jauns benzīnmotors

Japāņu ražotājs, investējot 90 milj. eiro uzlabotajā Yaris, ir pilnveidojis vai ieviesis no jauna vairāk nekā 900 detaļu, tostarp ir pilnveidots eksterjera dizains ar LED gaismas starmešiem priekšgalā, ir iespēja pasūtīt jaunu multimediju centru ar 4,2 collu ekrānu. Aktīvā drošības programma Toyota Safety Sense, aiz kuras paslēpti vairāki elektroniski palīgi, proti, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma, kā arī joslu maiņas brīdinājuma sistēma, tas viss turpmāk būs ikvienā Yaris modelī. Visbeidzot 1,33 benzīnmotora vietā stāsies pilnīgi jauns 1,5 litru četru cilindru motors ar 111 ZS lielu jaudu un 136 ņūtonmetru lielu griezes momentu.

Atgādināsim, ka Yaris ir populārākais Toyota modelis Eiropā, tāpēc neizbrīna japāņu rūpīgi pārdomātā modeļa atjaunošanas programma, kas jau pretendē uz padziļinātu feisliftu. Pie mums mazie auto gan nekotējas tik augstu, tomēr dažādu uzņēmumu autoparkos B segmenta modeļi ir pieprasīti darba vāģi. Zīmīgi, ka šobrīd, sākot jaunā Yaris tirdzniecību Baltijā, hibrīdversijai tiek piesolīta salda cena, proti, sākot no 14 790 eiro, kas ir tikai par 1040 eiro vairāk, nekā tiks prasīts par lētāko Yaris ar jauno 1,5 litru četrcilindru benzīnmodeli. Agresīvā Yaris Hybrid cenu politika konkurentiem varētu būt nepatīkama ziņa.

Visu rakstu Tiek pie jauna benzīnmotora lasiet 21. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

 

Dalies ar šo rakstu